درمان کوفتگی و درمان کوفتگی بدن در طب اسلامی و پماد کوفتگی عضلانی و درمان کوفتگی عضلات و خمیر برای ضرب دیدگی و درمان ورم گونه بر اثر ضربه و درمان ضرب دیدگی مچ دست و درمان ورم پیشانی بر اثر ضربه و درمان کوفتگی کتف و رفع سریع کوفتگی بدن و نسخه های خانگی و داروهای گیاهی برای درمان کوفتگی با سرکه و جعفری و کمپرسور سرد و گرم برای ضربه را در ایرناک ببینید.

درمان سریع کوفتگی با روشهای خانگی و گیاهی

وقتی شما با جسم سختی برخورد میکنید یا زمین می خورید ، بدن شما به سرعت کبود می شود و خون ته نشین می شود و خون مردگی ایجاد می شود ، بدتر از آن دردی است که با خون مردگی و کوفتگی همراه است که بی خوابی در شب را به همراه دارد.درمان سریع کوفتگی با روشهای خانگی و گیاهی در ایرناکدرمان سریع کوفتگی با روشهای خانگی و گیاهی در ایرناک

چگونه این کوفتگی را درمان کنیم؟

نسخه های خانگی طبیعی که مواد آن در دسترس است :

1. کمپرس آب سرد : وقتی بدنتان کوفته می شود بهترین چیز کمپرس آب سرد است ، زیرا به کاهش التهاب کمک می کند. تکه یخی را داخل دستمال بپیچید و روی کبودی بدن بگذارید.

بهترین روش درمان کوفتگی در اثر ضربه

2. کمپرس آب گرم : کمپرس آب گرم را روی موضع قرار دهید ، به سرعت به خوب شدن آن کمک می کند ، پارچه تمیزی را با آب گرم خیس کنید و آبش را بگیرید و روی کوفتگی بمالید. حداقل روزی 2 بار این کار را انجام دهید.

3. هماملیس انجیلی : به جریان خون و خوب شدن کوفتگی کمک میکند. قطراتی از لوسیون هماملیس را روی ابریشم بریزید و روی سطح کوفتگی برای دقایقی بمالید ، حداقل این کار را روزی دو بار انجام دهید.

4. سرکه : قطراتی از سرکه را با آب گرم ترکیب کنید و دستمال تمیزی را مرطوب کنید و روی کوفتگی بمالید ، چون به جریان خون اطراف کوفتگی کمک می کند.

5. جعفری : مقداری جعفری را له کنید و از آن پماد درست کنید و ساعتی روی کوفتگی بگذارید ، جعفری خاصیت ضد التهابی دارد و به سرعت به خوب شدن کمک میکند.

6. ماساژ : ماساژ خاص اطراف کوفتگی به مدت 2 روز به جریان خون و خوب شدن کوفتگی کمک می کند.

7. مراجعه به پزشک : اگر این کوفتگی و خون مردگی مدت طولانی است و هنوز خوب نشده است و روز به روز بد تر می شود ، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

این مطلب مفید بود؟
درمان سریع کوفتگی با روشهای خانگی و گیاهی
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,220