شلوار های جین تنگ و چسپناک و حمل کیسه های بزرگ باعث ایجاد کمردرد می شوند. کمر درد می تواند به دلایل گوناگونی ایجاد شود.

تاثیر انتخاب لباس و شلوار در کمردرد

شلوار های جین تنگ و چسپناک و حمل کیسه های بزرگ باعث ایجاد کمردرد می شوند. کمر درد می تواند به دلایل گوناگونی ایجاد شود. ما در این مقاله به این دو مورد که عبارتند از : استفاده از شلوار های جین تنگ و چسپناک و بلند کردن کیسه های بزرگ می پردازیم.تاثیر انتخاب لباس و شلوار در کمردرد در ایرناک تاثیر انتخاب لباس و شلوار در کمردرد در ایرناک

رابطه شلوار جین با کمر درد

شلوار جین جذب یکی از علل کمر درد است

آیا شما هم از کمر درد های متوالی رنج می کشید ؟

در پوشیدن لباس هایتان دقت کنید که تنگ یا گشاد بودن آن در کمردرد بسیار موثر هستند ، کیسه های بزرگ و غیر قابل حمل که افراد آنها را حمل می کنند بیش از کمر را در معرض خطر قرار می دهند. کفش های پاشنه بلند و ... که همه ی این نکات بر اساس یک نظر سنجی از انجمن کایرو پراکتیک بریتانیا به شما ارائه شده اند.

این نظر سنجی نشان داد که 3/4 (حدود 73 % ) خانم ها از کمر دردهای مزمن و دردناک رنج می برند و مهم ترین عامل کمردرد در خانم ها پوشش و لباسی که بر تن می کنند می باشد.

در حالی که کیف های دستی سنگین و برخی از شلوار های جین تنگ ، با محدود کردن حرکت و جنبش در قسمت باسن و زانو باعث ایجاد کمر درد های خطرناک در افراد می شود.

شلوار جین تنگ موجب کمردرد می شود

عوارض شلوار جین تنگ برای زنان و مردان

در حالی که بیش از 1/4 از زنان (حدود 28 % ) از اثرات لباسی که می پوشند آگاه هستند و آگاهانه خرید می کنند.

برای اینکه دچار کمر دردهای مزمن و دردناک نشوید سعی کنید لباس های گشاد استفاده کنید و کیف ها یا چیز های سنگین را بلند نکنید و از کفش های پاشنه بلند نیز به هیچ وجه استفاده نکنید.

بازدید : 505 بار
تاثیر انتخاب لباس و شلوار در کمردرد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,120