محققان در جدیدترین پژوهش ها دریافتند، مصرف برخی چاشنی ها می تواند در درمان ناباروری و بیماری های قلبی و عروقی بسیار مفید باشد.

نازایی را با سیر درمان کنید

کارشناسان در جدیدترین پژوهش های خود دریافتند ، مصرف سیر می تواند خطر ابتلا به بیماری هایی همچون سرطان ، بیماری های قلبی - عروقی و دیابت نوع دو را به میزان زیادی کاهش دهد؛ این یافته ها به وسیله دانشمندان دانشگاه ناتینگهام انگلستان به دست آمده است.درمان باورنکردنی ناباروری با سیر در ایرناکدرمان باورنکردنی ناباروری با سیر در ایرناک

از دیرباز استفاده از سیر برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گرفته است و کارشناسان اکنون دریافتند وجود ترکیب های معدنی در این ماده خوراکی از جمله سولفات که سبب طعم و بوی خاص این ماده خوراکی می شود از جمله مهم ترین دلایل مزایای سلامت در این ماده غذایی است.

درمان باورنکردنی ناباروری با سیر در ایرناک

سیر از دسته سبزیجاتی مانند پیاز و پیازچه است که ماده معدنی سولفات را از خاک جذب می کنند و نیز دارای ترکیبات گوگردی هستند که سبب تمایز بوی سیر می شود.

استفاده از سیر از قرن ها پیش در آسیای میانه و تمدن سومر وجود داشته است و حتی اقوام باستانی مصر مصرف این ماده غذایی را برای درمان بیماری هایی ، چون مشکل های قلبی عروقی ، کمک به سلامت دستگاه گوارش و حتی افزایش توان باروری و درمان ناباروی مفید دانسته اند.

یافته های اخیر دانشمندان روسی نیز نشان می دهند سیر می تواند اثر های مضر فلزات سنگین در بدن را از بین ببرد و سبب دفع آن ها شود؛ از جمله دیگر مزایای سیر ، اثر کاهندگی آن بر فشارخون و جلوگیری از رشد تومور های سرطانی است ، به همین دلیل کارشناسان به افراد مبتلا به سرطان توصیه می کنند در رژیم غذایی خود مصرف سیر را قرار دهند.

درمان باورنکردنی ناباروری با سیر در ایرناک

سیر را می توان به حالت های مختلف از جمله خام ، پخته یا سرخ شده مصرف کرد و اثر درمانی آن کاهش چندانی پیدا نمی کند ، اما مصرف سیر خام یا بخار پز شده مفیدتر است.

کارشناسان توصیه می کنند افراد سیر یا پودر سیر را به خوراکی هایی که می تواند دارای این چاشنی باشد اضافه کنند تا از ابتلا به بسیاری از بیماری ها مصون بمانند.

درمان باورنکردنی ناباروری با سیر در ایرناک

البته برخی افراد به این ماده غذایی آلرژی دارند و می تواند سبب تورم و التهاب در بدن آنها شود که این دسته از افراد نباید از سیر استفاده کنند.

درمان باورنکردنی ناباروری با سیر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,920