روزنامه ایندیپندنت در مطلبی به بررسی رژیم غذایی، برنامه روزانه و راز سلامتی رئیس جمهور روسیه در سن ۶۵ سالگی پرداخت.

راز سلامتی پوتین ۶۵ ساله چیست؟

به گزارش پایگاه اینترنتی ایندیپندنت؛ «ولادیمیر پوتین» ، رئیس جمهور روسیه ، گذشته از این که فردی پرقدرت و با نفوذ است ، از لحاظ ظاهری و جسمانی نیز موفق عمل کرده است. او در سن ۶۵ سالگی از بدنی ورزیده و سالم برخوردار است که دلیل اصلی آن را باید در ورزش و رژیم غذایی خاص وی جستجو کرد.راز سلامتی پوتین ۶۵ ساله چیست؟+ تصاویر در ایرناک راز سلامتی پوتین ۶۵ ساله چیست؟+ تصاویر در ایرناک

راز سلامتی پوتین ۶۵ ساله چیست؟+ تصاویر در ایرناک

روزنامه ایندیپندنت پیش از این در گزارشی نوشت رئیس جمهور روسیه در زمره افرادی است که تا اواسط ظهر می خوابد و معمولا صبحانه اش را کمی پیش از ظهر میل می کند. صبحانه وعده مهمی برای ولادیمیر پوتین است و شامل خوراکی های متنوعی می شود که سلامت جسم و روان وی را تضمین می کند.

طبق گزارش این روزنامه انگلیسی ، پنیر محلی ، اُملت ، و فرنی جزء جدانشدنی منوی صبحانه رئیس جمهور روسیه است. تخم بلدرچین و آبمیوه طبیعی ، گزینه ای است که گهگاه به منوی صبحانه او افزوده می شود. او پس از صرف صبحانه ، قهوه می نوشد و گزارش مقامات را دریافت می کند. سپس دو ساعت شنا می کند؛ ورزشی که باعث افزایش تمرکز وی می شود. او از طرفداران ورزش هاکی روی یخ نیز است و هر چند هفته یکبار این بازی را از نزدیک مشاهده می کند.

راز سلامتی پوتین ۶۵ ساله چیست؟+ تصاویر در ایرناک

روزنامه ایندیپندنت در گزارش خود مدعی شده است پوتین اغلب مقامات را منتظر می گذارد و آن ها برای دیدار با وی سه تا چهار ساعت انتظار می کشند. او در این برهه زمانی به ورزشگاه می رود و تمرین وزنه برداری می کند؛ گاهی اوقات نیز به تماشای اخبار می نشیند و سعی می کند از استرس خود بکاهد. در نهایت ، غروب و اوایل شب به امور دولتی رسیدگی می کند. اواخر شب نیز به خواندن کتاب های تاریخی ، یادداشت های مختصر ، تحلیل مطبوعات داخلی و خارجی می پردازد و گاهی اوقات با اعضای خانواده اش تلفنی صحبت می کند.

راز سلامتی پوتین ۶۵ ساله چیست؟+ تصاویر در ایرناک

ولادیمیر پوتین در تعطیلات آخر هفته زمانی را به مطالعه و یادگیری زبان اختصاص می دهد.

رئیس جمهور روسیه این برنامه روزانه را غیر از زمانی که در سفر است ، معمولا انجام می دهد.

بازدید : 5,268 بار
راز سلامتی پوتین ۶۵ ساله چیست؟+ تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,960