خستگی عصر و دلایل خستگی و بی حالی در بعدازظهر و درمان بی حالی و تنبلی و درمان خستگی در طب سنتی و دمنوش برای رفع خستگی و بی حالی و درمان خستگی مفرط در طب سنتی و داروی گیاهی برای بیحالی و بی حوصلگی های عصرانه و راه و روش هایی برای رفع خستگی های عصرگاهی و ترفندهای برطرف کردن خستگی عصرانه را در ایرناک ببینید.

درمان بی حالی ، کسالت و خستگی عصرانه و بعدازظهر

وقتی که ساعت 5 عصر فرا می رسد و روز رو به پایان است ، آیا بدن شما همان حس قبل را دارد؟ آیا به مشکلی بر می خورید که قابل گفتن نمی باشد؟ خستگی زیاد در اوایل عصر باعث می شود مردم سست و بی حال شوند و در مورد مسئولیت هایشان در خانه نگران باشند این مشکل باعث می شود آن ها بیشتر بخورند ، بیشتر بنوشند و تنبل شوند .درمان بی حالی ، کسالت و خستگی عصر و بعدازظهر در ایرناکدرمان بی حالی ، کسالت و خستگی عصر و بعدازظهر در ایرناک

به مرور زمان این موجب می شود تا اشخاص بیشتر نگران ، سنگین تر و ناراضی تر از خوشان بگردند ، اگر چه راه هایی وجود دارد تا از این حالت جلوگیری شود و موجب می شود شما سرشار از زندگی و انرژی شوید . کسالت عصرگاهی را که ناشی از خستگی است با 6 ترفند که شما را سالم و پر انرژی نگه می دارند ، برطرف کنید .

رفع و درمان خستگی های عصرگاهی

بعد از 8 تا 9 ساعت خواب عالی ، روز خود را با تغذیه مغزتان به وسیله ی همه گلوکزی که نیاز دارد ، شروع کنید و برای خوراکی هایی که در کل روز به شما انرژی می رسانند ، برنامه ریزی کنید . چه کسی یک کاسه پر از غلات همراه با پروتئین گیاهی را دوست ندارد؟ این کربوهیدرات پیچیده و پروتئین گیاهی کم چرب انرژی که بدن شما نیاز دارد تا متابولیسم را افزایش دهد و در طول روز شما را شاداب نگه دارد ، فراهم می کند .

در طول روز بر روی نکات منفی و یا لیست بلند کارهایی که باید انجام دهید ، تمرکز نکنید این باعث می شود تا شما آه و ناله کنید و شما را غرق در فعالیت های مخربی می کند تا از زندگی فرار کنید . بعد از یک روز طولانی و استرس آور ، اغلب افراد به حلقه مداوم منفی گرایانه می چسبند این باعث می شود زیر بار زندگی کمرتان خم شود و حس بی فایدگی به وجود می آورد .

رهایی از خستگی عصرانه

برگشت از کار به خانه به این معنی نیست که روز تمام شده است . راه هایی وجود دارد که همراه با انجام فعالیت های مثبت از استراحت نیز لذت ببرید ؛ در این بخش از سلامت ایرناک 6 روش آمده است تا کارهایتان را به طور روتین بعد از یک روز طولانی و استرس آور انجام دهید : .

1. زمانی که کفش هایتان را در می آورید و روی مبل لم می دهید در برابر میل به بازکردن پاکت چیپس و روشن کردن تلوزیون یا کامپیوتر ، مقاومت کنید .

درمان خستگی های عصرانه

2. موبایل خود را در حالت بی صدا قرار دهید و بر اساس استرس های روز زندگی نکنید .

3. مشتاقانه بر روی فعالیت های مثبت تمرکز کنید : یک کتاب بردارید ، به یک موسیقی مثبت یا کلمات تشویق کننده گوش دهید ، یا افکارتان را جمع کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید چه چیزی می توانید برای یک شام سالم و مغذی بپزید .

رفع خستگی عصر

4. یک چرت 15 تا 20 دقیقه ای یا یک پیاده روی تند می تواند سطح آدرنالین شما را بالا ببرد و شما را بیدار کرده و خط فکری خوبی بسازد .

5. یک شام سالم بخورید : محتوای شکر را به کمترین حد ممکن برسانید و از کربوهیدرات های پیچیده استفاده کنید تا انرژی خود را افزایش دهید .

رفع خستگی و خواب آلودگی در عصر

6. بعداز فاصله ای مناسب پس از خوردن شام دوش آب گرم بگیرید ، شمع روشن کنید و زود بخوابید .

این مطلب مفید بود؟
درمان بی حالی ، کسالت و خستگی عصر و بعدازظهر
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,060