در این مطلب شما را با حرکات ورزشی خوبی که مناسب فضای بیرون خانه است آشنا می کنیم . دفعه بعدی که رفتید پارک، اینها عالی ترین حرکات ورزشی هستند که می توانید انجام دهید:

تمرینات ورزشی برای خانم ها مناسب فضای باز و پارک ها

برخی از خانم ها که زمان کافی برای رفتن به باشگاه را ندارند ، ورزش کردن را کنار می گذارند چون فکر می کنند فقط در باشگاههای ورزشی می توان تمرینات ورزشی را انجام داد ، این در حالی است که آنها می توانند در پارک ها و فضای باز هم ورزش کنند و به سلامتی و تناسب اندام خود اهمیت دهند. بسیاری از تمرینات ورزشی وجود دارد که انجام آنها در فضای باز بسیار لذت بخش است و نتیجه خوبی هم دارد. علاوه بر این کودکان شما هم با دیدن ورزش کردن شما با فرهنگ خوب ورزش روزانه آشنا می شوند.تمرینات ورزشی برای خانم ها مناسب فضای باز و پارک ها در ایرناکتمرینات ورزشی برای خانم ها مناسب فضای باز و پارک ها در ایرناک

در این مطلب شما را با حرکات ورزشی خوبی که مناسب فضای بیرون خانه است آشنا می کنیم . دفعه بعدی که رفتید پارک ، اینها عالی ترین حرکات ورزشی هستند که می توانید انجام دهید :

حرکت Tricep dips

حرکت   Tricep dips

حرکت دیپ ، تمرینی بسیار خوب برای تقویت عضلات بازو است

حرکت دیپ : حرکت دیپ یکی از تمرینات بسیار خوبی است که می توانید در پارک انجام دهید. برای انجام این حرکت از نیمکت های پارک و یا یکی از پله های وسایل بازی بگیرید. 10 بار این حرکت را انجام بدهید.

حرکت Lunges

حرکت   Lunges

برای انجام حرکت لانگ می توانید از دمبل هم استفاده کنید

برای انجام حرکت لانگ از پیاده رو و یا زمین چمن اطراف وسایل بازی استفاده کنید.

حرکت لانگ : برای انجام تمرین لانگ صاف بایستید ، پاها را باز کنید ، پنجه پاها را به سمت بیرون قرار دهید ، زانوی پای راست را خم کنید و سعی کنید روی زانو بنشینید ، پای دیگر کمی خم می شود ، مکث کوتاهی کنید. زانوی خود را خم کنید و به وضعیت شروع برگردید ، حرکت را برای پای دیگر نیز انجام دهید. زمانی که احساس کردید این حرکت برای شما ساده شده است و دیگر فشار قبلی را به شما نمی آورد میتوانید از چند دمبل سبک نیز استفاده کنید.

حرکت Pull-ups

حرکت   بارفیکس

حرکت بارفیکس

حرکت بارفیکس : ازمیله های پارک استفاده کنید ، باید دست ها را به میله بگیرید ، سپس به آرامی پایین بیایید ، ساق پاها را به عقب خم کنید تا به زمین نرسد. هر چند تا که توان دارید این حرکت را انجام دهید.

حرکت Incline push-ups

انجام حرکت شنا   روی سطح شیبدار

انجام حرکت شنا روی سطح شیبدار

شنای شیب دار : از همان نیمکت برای شنای شیب دار استفاده کنید. روبروی نیمکت بایستید ، دستها را به عرض شانه باز کنید و روی نیمکت بگذارید ، پاها را به عقب ببرید. سینه را به آرامی به نیمکت نزدیک کرده و بلند کنید. 10 مرتبه این حرکت را انجام دهید.

حرکت Box jumps or step-ups

حرکت   step ups

حرکت step-ups

این حرکت با هر چیزی که کمی ارتفاع دارد به راحتی قابل اجراست. 20 بار را تکرار کنید.

حرکت crunch

تقویت عضلات شکم   با انجام حرکت کرانچ

تقویت عضلات شکم با انجام حرکت کرانچ

کرانچ : اگر زمین چمن و یا یک سطح نرمی پیدا کردید ، دراز بکشید و چند تا کرانچ انجام دهید. این ست حرکات ورزشی را 3 بار تکرار کنید

احتمالا” وقتی در پارک ورزش می کنید ، مجبور می شوید چند بار به خاطر فرزندتان حرکات ورزشی را متوقف کنید. ایرادی ندارد. هم فرزندتان را چند بار تاب می دهید و یا سرسره بازیش را تماشا می کنید و هم خودتان یک استراحت کوتاه کردید. اجازه بدید کودک شما ببیند ، در پارک ورزش کردن هم لذتبخش است.

این مطلب مفید بود؟
تمرینات ورزشی برای خانم ها مناسب فضای باز و پارک ها
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,480