در این قسمت از ورزش و تناسب اندام ایرناک می توانید با اطلاعات داده شده، سن بدن خود را آزمایش کنید و با راه کارهای پیشنهاد شده سلامت خود را افزایش دهید.

افزایش طول عمر با این حرکت ساده ورزشی!

سلامت نعمتی است که تنها یک بار در زندگی به ما داده می شود و این وظیفه ما است که از سلامتیمان مراقبت کنیم و هرچقدر که بیشتر مراقب سلامتی خود باشید، می توانید فعالیت های شاد طولانی تر و تاثیرگزارتری را انجام دهید ، حال در این قسمت از ورزش و تناسب اندام ایرناک می توانید با اطلاعات داده شده، سن بدن خود را آزمایش کنید و با راه کارهای پیشنهاد شده سلامت خود را افزایش دهید.افزایش طول عمر با این حرکت ساده ورزشی! در ایرناک افزایش طول عمر با این حرکت ساده ورزشی! در ایرناک

خم کردن بدن ساده ترین ورزش طول عمر است

در واقع تنها کاری که باید انجام دهید خم شدن است به طوریکه انگشتان دستتان به پاهایتان نزدیک شود اما اول از هر چیز سن بدنتان را بسنجید و بعد به سراغ تمرینات بروید.

تاثیر ورزش بر طول عمر

تمریناتی برای افزایش طول عمر

1. عضلات خود را با گرم کردن آماده کنید.

سعی کنید مانند شکل خم شوید، به طوری که دستانتان به زمین برسد و بعد کمر و پاهایتان را صاف نگه دارید و به یاد داشته باشید در حالی که صاف ایستاده اید، دست هایتان باید به زمین برسد که نتایج این تست برای سنین مختلف شرح زیر بوده است

تمرین برای 20 تا 25 سال:

حال می توانید با صاف نگه داشتن پا و کمر، کف دست را روی زمین بگذارید و با این کار عضلات شما بسیار ریلکس می شوند.

تمرین مناسب برای 25 تا 38 سال:

با کمی خم کردن زانو ها قادر خواهید بود که نوک انگشتان دست را به زمین برسانید و به طور کلی این تمرین زیاد برای شما سخت نخواهد بود.

ورزش هایی برای داشتن عمر طولانی

تست مناسب برای سن های مختلف

تمرین برای 38 تا 50 سال:

انگشتان شما می تواند با خم شدن زانو ها، بالای پاها را لمس کند و در چنین پوزیشنی مایلید که هر چه سریع تر بلند شوید.

تمرین مناسب برای بالای 50 سال:

نمی توانید پاهایتان را لمس کنید مگر این که زانوهایتان را زیاد خم کنید که در این پوزیشن احساس راحتی نخواهید داشت.

چگونه انعطاف خود را افزایش دهیم؟

اگر از نتایج به دست آمده راضی نیستید، بیش از حد به خودتان فشار نیاورید.

30 بار در روز این کار را انجام دهید تا نتایج آن را در طول یک ماه ببینید و شگفت زده شوید.

بعضی از محققان معتقدند که سن بدن شما به شرایط کبد تان بستگی دارد که به انعطاف شما مرتبط می شود و همه می دانند که بی تحرک بودن هم بر روی عضلات و هم اعضای بدنتان تاثیر منفی دارد و اگر در روز حدود 30 بار بدنتان را خم کنید، می توانید رباط ها و تاندون هایتان را تقویت کنید و بهترین خبر این است که می توانید در هر سنی انعطاف بدن خود را افزایش دهید.

بهترین ورزش برای طول عمر

تمرینات مناسب برای افزایش انعطاف بدن

چگونه با حرکات ژیمناستیک ساکن، عضلات خود را بکشیم؟

ژیمناستیک ساکن به شما کمک می کند اسپاسم های داخلی عضلات را از بین ببرید و با انجام تمرینات ساده می توانید خستگی عضلات را از بین ببرید و اکسیژن بدن خود را تامین کنید و همچنین این حرکات می تواند عضلات زیادی را به کار بگیرد و یکی از مهم ترین تاثیرات این تمرین ها این است که چنانچه ورزش و تناسب اندام ایرناک اشاره می کند می توانید یک پیام داخلی به اعضای بدن بدهید و هضم خود را بهبود ببخشید و بهترین بخش قضیه این است که برای این تمرین ها به هیچ تجهیزاتی نیاز ندارید و می توانید این تمرینات را هرجا که خواستید انجام بدهید.

  • نفستان را حبس کنید.
  • یک دم عمیق داشته باشید، به طوری که شکمتان داخل برود.
  • یک بار دیگر نفستان را نگه دارید.
  • سپس تمام هوای درون ریه ها را بیرون دهید و شکمتان را آزاد کنید.

مهم : قبل از شروع هر برنامه تمرینی با پزشک مشورت کنید.

بازدید : 340 بار
افزایش طول عمر با این حرکت ساده ورزشی!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,770