د رادامه با روش درمان سریع میخچه با پیاز و دستورالعمل درمان سریع میخچه و استفاده از پیاز برای درمان میخچه و سم زدایی بدن با نسخه های طبیعی و بهترین درمان میخچه ی پا و انگشتان پا با شما در ایرناک خواهیم بود.

دستورالعمل درمان سریع میخچه پا و انگشتان پا با پیاز

پیش از این یک بار در یکی از مطالب بهداشت و سلامت از راه حلی با عنوان گذاشتن پیاز داخل جوراب برای سم زدایی گفتیم در این بخش به نکات جالب و مفیدی در رابطه با این روش درمانی خواهیم پرداخت که درمان سریع میخچه بخشی از آن است.درمان سریع میخچه پا و انگشتان پا با پیاز + دستورالعمل در ایرناکدرمان سریع میخچه پا و انگشتان پا با پیاز + دستورالعمل در ایرناک

دلیل گذاشتن پیاز کف پا قبل از خواب چه میتواند باشد؟

پوست بزرگترین عضو بدن و یکی از راههای جذب مواد شیمیایی ، یون ها ، مواد معدنی و داروها محسوب می شود.

درمان سریع میخچه با پیاز و سرکه

مطالعات نشان می دهد که جذب مواد مغذی و آنتی اکسیدان از پیاز به واسطه پوست به خوبی امکان پذیر است. قسمت های محرک پا بعد از تماس با پیاز و جذب مواد مغذی آن برای درمان برخی بیماریها وارد عمل می شوند.

سوالی که در این بخش مطرح می شود این است که چطور و با چهره روشی پیاز را برای سم زدایی و درمان بیماری ها زیر پا قرار دهیم. بهترین روش برای استفاده از پیاز به این صورت است :

قرار دادن پیاز کف پا برای درمان سریع میخچه

به گزارش وب سایت whfood یکی از روش های موثر و توصیه شدن در طب سنتی هند و چین برای درمان میخچه استفاده از پیاز است.

برای درمان سریع میخچه بایستی یک تکه پیاز را با سرکه خیس کنید سپس آن را روی میخچه قرار دهید. بعد از قرار گرفتن صحیح پیاز آغشته به سرکه روی میخچه جوراب نرم و نخی خود را بپوشید.

باقی ماندن این داروی قوی روی میخچه از شب تا صبح باعث نابود شدن میخچه خواهد شد. صبح روز بعد جوراب را از پایتان دراورده و با کمک آب ولرم و سنگ پا میخچه را سایش دهید. با استفاده از این روش با سرعت باورنکردنی میخچه نابود خواهد شد.

فایده گذاشتن پیاز در کف پا

برای سم زدایی بدن چطور پیاز کف پا قرار دهیم؟

یک پیاز را به ضخامت 7 اینچ و به صورت حلقه ای برش دهید.

برای سم زدایی با پیاز و پوشاندن پای تان نیاز به سه تکه پیاز دارید تکه اول را در کف پا به طوری که انگشتان پوشیده شوند قرار دهید.

برش دوم را روی پاشنه و تکه سوم را روی قوزک پا قرار دهیم و با دقت جوراب را بپوشید. به این روش به راحتی در خواب سم زدایی بدنتان را انجام خواهید داد.

درمان سریع میخچه پا و انگشتان پا با پیاز + دستورالعمل
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,710