قرمزی بعد از اپیلاسیون و التهاب پوست بعداز انجام وکس و روش های دیگر رفع موهای زائد مشکلی است که اکثر خانم ها با آن سروکار دارند.

بهترین و سریعترین راههای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون

پوست صورت و بدن بعد از اپیلاسیون دچار قرمزی و التهاب می شود. این مشکلی است که هر خانمی چندین بار و یا همیشه آن را تجربه می کند. مشکل قرمزی بعد از اپیلاسیون را به راحتی می توانید در خانه با چند نسخه ی گیاهی و طبیعی درمان کنید. دانستن نکات قبل و بعد از اپیلاسیون هم برای جلوگیری و رفع قرمزی پوست بعد از اپیلاسیون موثر است.5 نسخه خانگی موثر برای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون در ایرناک5 نسخه خانگی موثر برای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون در ایرناک

برای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون

برای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون چه کنیم؟

رفع سریع قرمزی بعد از اپیلاسیون با نسخه های خانگی :

رفع سریع قرمزی با یخ

بعد از وکس ، چند دقیقه روی محل یخ بگذارید. نه تنها سرخی حاصل از وکس را کمتر می کند ، بلکه درد و ناراحتی آن را هم کاهش می دهد.

رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون با روغن درخت چای

کمی روغن درخت چای بمالید. این روغن بخاطر مصارف بهداشتی معروف است ، مثل از بین بردن التهاب ها ، مداوا کردن زخم ها و داشتن خاصیت مسکن. بهترین ماده برای کاهش درد و سرخی بعد از وکس است.

رفع سریع قرمزی با هاماملیس

بعد از وکس ، روی محل هاماملیس بزنید. علاوه بر فواید زیادی که دارد ، این گیاه در درمان اینگونه موارد شهرت دارد و در کاهش قرمزی پوست بسیار موثر است.

رفع سریع قرمزی با لوسیون

از کرم یا لوسیون ضدعفونی کننده استفاده کنید که هم خنک و هم محل را نرم و آرام می کند.

گیاه آلوئه ورا قرمزی بعد از اپیلاسیون را برطرف می کند

یک گیاه کوچک آلوئه ورا پیش خود نگه دارید. این گیاه شگفت انگیز به درد هر مشکل پوستی می خورد. این گیاه خاصیت ترمیمی دارد. محصولات مختلفی از آن حتی به صورت ژل هم موجود است. اما کافی است یک برگ از آن کنده و مایع آن را روی محل بمالید. بهترین درمان بعد از وکس است.

آلوئه ورا برای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون

آلوئه ورا برای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون

نکات مهم قبل و بعد از اپیلاسیون برای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون
  • قبل از وکس ، چندتا آنتی اسید بخورید. آنتی اسید جلوی ترشح هیستامین را گرفته و مانع التهاب و سرخی پوست می شود.
  • قبل و بعد از وکس ، پوست خود را به آرامی بشویید. اگر زیاد بسابید ، پوست حساس شده و حتی قرمزتر از آنچه انتظار می رفت می شود.
  • بعد از وکس ، هرگز دوش آب گرم نگیرید. آب گرم ، پوست را تحریک می کند. همچنین وارد آب دریا هم نشوید چون نمک آب هم پوست را تحریک می کند.
  • تا 24 ساعت بعد از وکس ، از عطر و دئودورانت و سایر مواد شیمیایی استفاده نکنید. همه این ها پوست را تحریک کرده و باعث واکنش پوست می شوند.
5 نسخه خانگی موثر برای رفع قرمزی بعد از اپیلاسیون
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,710