برای این کار به پودر چایی نیاز داریم برای آشنایی با ساده ترین روش زیبایی و تقویت موهای سر در زمان های قدیم این بخش از ایرناک را مطالعه کنید.

داشتن موی نرم و براق با اسپری خانگی

در این متن متد ساده ای که زنان قدیمی برای داشتن موی نرم و براق و البته تقویت موهای سر استفاده می کردند را به شما پیشنهاد میکنیم ، با استفاده از این نسخه گیاهی با اندک موادی که در دسترس داریم می توانیم برای همیشه از شر موهای خشک و کدر راحت شویم.داشتن موی نرم و براق با اسپری خانگی + دستورالعمل در ایرناک داشتن موی نرم و براق با اسپری خانگی + دستورالعمل در ایرناک

برای این کار به پودر چایی نیاز داریم برای آشنایی با ساده ترین روش زیبایی و تقویت موهای سر در زمان های قدیم این بخش از ایرناک را مطالعه کنید.

روش داشتن موی نرم و براق با چای سیاه

اسپری چای برای داشتن موی نرم و براق

درست کردن اسپری چای سیاه برای موی نرم و براق

دو قاشق چایخوری چای را با یک لیوان آب به مدت 5 تا 10 دقیقه دم کنید.

بعد چای سیاه را داخل بطری اسپری بریزید و به مدت یک هفته داخل فریزر بگذارید این چای سیاه را بعد از اینکه موها را با شامپو شستید و موها خشک شد روی آن اسپری کنید البته ابتدا موها را شانه کنید بعد چای را اسپری کنید موها با دست به آرامی ماساژ دهید.

وقتی هنوز چای روی موها است موها را با آب نشویید آنها را بردارید و بعد از دقایقی موها درخشان و براق نرم تر خواهد شد.

چای سیاه یکی از راههای داشتن موهای نرم

داشتن موی نرم و براق با چای سیاه

اما این محلول دائمی نیست بعد از اینکه دوباره موها را شستید به حالت اولیه باز می گردد اما می توانید دوباره استفاده کنید چون بسیار طبیعی و سالم است.

بااین محصولات طبیعی به سلامت و زیبایی مو کمک کنید بدون این که هزینه و دقت زیادی را صرف کنید.

بازدید : 208 بار
داشتن موی نرم و براق با اسپری خانگی + دستورالعمل
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,460