چشم رنگی های سینمای ایران اگرچه تعداد کمی دارند اما برای بسیاری از مردم به دلیل زیبایی ظاهری، ستاره شدن در سینما و بازی های جذابی که انجام داده اند به خوبی شناخته شده اند.

در ادامه با بیوگرافی کامل بهرام رادان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی بهرام رادان با شما در ایرناک خواهیم بود.

امروز 8 اردیبهشت همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی یکی از فیلم های حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با شما در ایرناک خواهیم بود.

جدیدترین و زیباترین عکس های بهرام رادان بازیگران سرشناس سینما را از صفحه شخصی این هنرمند در اینستاگرام گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار پستی در اینستاگرام از عکس بهرام رادان و مهرداد صدیقیان در این سریال رونمایی کرد.

بهرام رادان همبازی پژمان جمشیدی در فیلم سینمایی ایده اصلی شد و این دو هنرمند کشورمان با گریمی متفاوت جلوی دوربین این فیلم سینمایی رفتند.

بسیاری از بازیگران و چهره های مشهور ایرانی علاقه زیادی به نگهداری حیوانات خانگی بخصوص گربه دارند که در ادامه تصاویری از آنها را مشاهده میکنید.

صفحه1 از3
کاربران آنلاین : 3,080