سونامی از فیلم های ورزشی سینمای ایران است که روایتی از زندگی پر فراز و نشیب یک تکواندوکار برای رسیدن به مسابقات ورزشی را به تصویر میکشد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم آشفته گی ساخته فریدون جیرانی با بازی بهرام رادان و مهناز افشار با شما در ایرناک خواهیم بود.

گربه سیاه فیلمی به کارگردانی کریم امینی است که تصویربرداری آن به پایان رسید. این فیلم سینمایی که مهرماه 98 مقابل دوربین رفت بعد از 57 جلسه تصویربرداری به ایستگاه پایانی رسید.

بهرام رادان بازیگر سرشناس سینما در تجربه ای متفاوت در دنیای هنر به سراغ تهیه کنندگی رفت و فیلم گربه سیاه را به کارگردانی کریم امینی مقابل دوربین برد.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از بازیگران مرد سینمای ایران با وجود رسیدن به دهه سوم و چهارم زندگی هنوز مجردند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک را از دست ندهید.

چشم رنگی های سینمای ایران اگرچه تعداد کمی دارند اما برای بسیاری از مردم به دلیل زیبایی ظاهری، ستاره شدن در سینما و بازی های جذابی که انجام داده اند به خوبی شناخته شده اند.

در ادامه با بیوگرافی کامل بهرام رادان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی بهرام رادان با شما در ایرناک خواهیم بود.

امروز 8 اردیبهشت همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

صفحه1 از4
کاربران آنلاین : 3,830