دانستنی ها و ترفندهای کاربردی موبایل و تبلت

در ادامه با آموزش مرحله به مرحله رجیستری گوشی تلفن همراه و آموزش تصویری رجیستر کردن گوشی موبایل در سامانه همتا با شما در ایرناک خواهیم بود.

از امروز آپدیت جدید واتس اپ سبب می شود کاربران میلیون ها دستگاه با سیستم عامل قدیمی اندروید یا آی او اس نتوانند به پیامرسان دسترسی یابند.

بطور کلی برای استفاده از هدست بلوتوث شما باید چند مرحله را از لحظه خرید انجام دهید که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی ایرناک بصورت مرحله به مرحله با روش وصل کردن هدست بلوتوث به اندروید و ios آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

شما می توانید کامنت اینستاگرام را بصورت دلخواه فعال یا غیرفعال کنید. اما چگونه؟! شما به دو روش می توانید این قابلیت را غیرفعال کنید که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی ایرناک شما را با آموزش تصویری دو روش غیرفعال کردن کامنت اینستاگرام آشنا خواهیم ساخت.

سرویس volte ، سرویسی است که ما قصد معرفی آنرا به شما داریم. با استفاده از این قابلیت شما می توانید تماس تلفنی با کیفیت HD برقرار کنید که برای استفاده از آن باید گوشی شما آنرا پشتیبانی کند و همچنین اینترنت شما از نسل جدید و روشن باشد.

در ادامه این گزارش از ایرناک شما را با روش های تشخیص شارژر تقلبی از اصلی آشنا خواهیم ساخت که بی ش می تواند کاربرد موثری در انتخاب شما داشته باشد.

یک سری از شارژر ها بسیار طول میکشد تا باتری شما را پر کنند و یک سری دیگر هم سریع شارژ کرده و در عوض به باتری شما آسیب میرسانند. همچنین یک کابل تقلبی نیز ممکن است به باتری آسیب وارد کند.

اما سرمنشاء تمام گوشی های امروزی سامسونگ از کجا شروع شد؟! در اصل اولین گوشی سامسونگ چگونه بود و چگونه توانست در طی این سال ها بدین میزان از پیشرفت برسد؟!

کاربران آنلاین : 8,480