اخیرا تصاویر و شواهد شوکه کننده ای از یک خانه متروکه 200 ساله توسط یک تیم محقق رونمایی شد که توانست برخی نظرات را تغییر دهد! یک تیم شکارچی ارواح در شمال ولز انگلستان برای بررسی یک خانه قدیمی متروکه حضور پیدا کرده بود...

فیلمی هم از این عروسک شیطانی ساخته شد و از آن پس داستان ها و روایت های بسیاری از این عروسک در کتاب ها نوشته شد.

دیدن فیلم هایی مثل خون آشام و سایر فیلم ها ساده است، چون در واقع دلیلی برای ترسیدن در دنیای واقعی وجود ندارد اما چیزی که سبب ترس واقعی انسان پس از دیدن فیلم می شود.

پدر بزرگ 53 ساله روسی تصمیم می گیرد تا شیطان " نوه دو ساله اش " را به داخل کوره ای در خانه شان بیندازد و این کار را عملی می کند.

این نوزاد تقریبا هیچ پوستی در گردنش وجود ندارد و به همین دلیل سرش با سینه اش به دلیل عدم پوست در گردن، به سینه اش چسبیده است.

تاریکی مطلق بود ، امکانات فراهم بود و غذا و آب محیا اما هیچ نوری نبود ولی او شرط بندی کرده بود و باید دهها روز در آنجا می ماند.

اخیرا آقای مارک دویس و 3 تن دیگر از دوستانش زمانیکه در اطراف روستای پونسانوس در حال گردش بودند، با صحنه ای عجیب روبرو شدند.

برای خوابیدن در این خانه ترسناک باید شبی 100 دلار پرداخت کنید ؛ خانه ای که با دهها حیوان درنده که هر لحظه می توانند یک انسان را تکه تکه کنند احاطه شده است.

صفحه1 از8
کاربران آنلاین : 4,470