روغن زیتون و لیمو هر دو خواص دارویی بسیار قوی دارند و برای رژیم غذایی سالم به کار می روند. آن ها در کنار هم ترکیبی از ویتامین ها ، مواد معدنی ، آنتی اکسیدان ها و چربی های سالم را می سازند.

لازم به ذکر است که موم ماده ای است که دستگاه گوارش انسان و سایر جاندران قادر به تجزیه مولکولهای آن نیستند. یعنی پس از تغذیه جذب نمی شود و به همان صورت که تغذیه شده است از بدن دفع می گردد.

متخصصان سلامت و متخصصان تغذیه به شدت توصیه می کنند که این ادویه مفید را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا سلامت کلی شما را بهبود دهید. با این وجود ، قبل از اینکه از این ادویه استفاده کنید مطالب زیر را بخوانید.

در این قسمت از بخش سلامت تغذیه در ایرناک قصد داریم مواد غذایی را نام ببریم که مصرف آن ها در فصل زمستان ممنوع است و در نتیجه تکلیف شما مشخص می شود که در این فصل چه مواد غذایی خریداری کنید تا بدن سالم تری داشته باشید .

طی مطالعات اخیر در مورد اینکه روزانه باید 8لیوان (یا کمتر) آب بنوشیم خبر دادند که بهتر ست بیشتر آب گرم بنوشید و از استفاده ی بیش از حد آب خنک خودداری کنید.

در این قسمت از ایرناک به این موضوع پی می بریم که رژیم غذایی نقش مهمی را در در درمان علائم بیش فعالی ایفا می کند و همه ما می دانیم که رژیم غذایی مناسب می تواند تمرکز ما را بهبود ببخشد .

زرده و سفیده ی تخم مرغ حاوی پروتئین ، ویتامین و مواد معدنی است و بسیار مقوی بوده و بیش از نصف پروتئین تخم مرغ در سفیده ی آن است ، سفیده منبع مغذی ای برای رشد و سلامتی در بزرگسالان و به ویژه کودکان می باشد .

سقز صمغ (شیره غلیظ) درخت بنه یا همان درخت پسته وحشی است. سقز ماده‌ای مانند آدامس است و غلظت آن تا حدی است که می‌توان از آن به عنوان یک آدامس مفید و طبیعی استفاده کرد.

صفحه1 از60
کاربران آنلاین : 3,990