آب آناناس قدرت هضم، سلامت استخوان، و قدرت بینایی‌تان را افزایش می‌دهد؛ زخم‌ها را التیام می‌بخشد؛ آرتروز و درد قاعدگی را کاهش می‌دهد؛ ایمنی را افزایش می‌دهد؛ از بروز نشانه‌های پیری پوست جلوگیری می‌کند؛

اگر شما قصد خوردن جگر، قلوه و یا کله پاچه را دارید بهتر است قبل از مصرف امعا و احشای دام با فایده ها و زیان های آنها در این بخش از سلامت ایرناک آشنا شوید تا بتوانید این نکات را رعایت کنید.

اگر عاشق خوردن ترشیجات با غذایتان هستید باید بدانید زیاده روی در خوردن ترشیجات مضرات فراوانی دارد که در این بخش از سلامت ایرناک شما را با این مضرات آشنا خواهیم نمود.

در یک مطالعه جدید، در طی 31 سال، که بین 30 هزار نفر فرد بالغ انجام شد، روزانه 1 و نیم عدد تخم مرغ بزرگ می خوردند، و در آخر احتمال بروز بیماری های قلبی در آنها 17 درصد افزایش پیدا کرد.

همان طور که می دانید هرگز نباید هیچ دارویی را همراه با شیر مصرف کنید و از طرفی مواد غذایی معرفی شده در ادامه این بخش از سلامت ایرناک را نیز نباید با شیر خورد.

بخش سلامت ایرناک لیست کارهایی را که خوردن عسل این ماده عالی  در شب می تواند برای بدن شما انجام دهد ، جمع آوری کرده است.

در این قسمت از سلامت ایرناک قصد داریم به شما مواد غذایی را معرفی کنیم که در طولانی مدت می تواند میگرن را از بین ببرد. همچنین از غذا هایی که باعث بدتر شدن آن می شود ، دوری و اجتناب کنید.

گندم سیاه که به نام های دیگری مانند گندم گاوی، گندم راش و دیلار هم شناخته می شود، یکی از انواع دانه های خوراکی است که خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد، یبوست را درمان می کند و برای سلامتی قلب و عروق مفید می باشد.

صفحه1 از55
کاربران آنلاین : 2,560