هوتن شکیبا بازیگر سریال فوق لیسانسه ها صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از نقش حبیب در این سریال به روز کرد و خبر از حضور با این نقش روی آنتن تلویزیون داد.

میلاد میرزایی بازیگر سریال بیگانه ای با من است صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از این سریال به روز کرد.

صفحه رسمی سریال هیولا با انتشار تیزری خبر از توزیع آخرین قسمت سریال هیولا در نمایش خانگی داد.

فاطمه عبادی قهرمان برنامه عصر جدید بود که تصویرگری های ماندگارش با شن توجه بسیاری از مردم و مخاطبان این برنامه را جلب کرد و از او قهرمان محبوبی ساخت که باز هم توانست با یک برنامه تلویزیونی روبروی مخاطبان قرار بگیرد.

سریال ترور خاموش به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری سریالی برای شبکه یک سیما است که از جمعه 22 شهریورماه روی آنتن این شبکه میرود.

پخش تصاویری از سریال های جدید تلویزیون علاقه مندان به سریال را مشتاق تر کرد تا بی صبرانه منتظر پخش این سریال های جدید باشند و به جستجوی بیشتر درباره بازیگران و داستان آنها بپردازند.

مرضیه به تهیه کنندگی مجید اوجی همسر خانم بازیگر به زودی روی آنتن شبکه دو میرود و به همین بهانه عکس های جدیدی از بازیگران این سریال منتشر شد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید با حضور چهره های مشهور دنیای هنر با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از58
کاربران آنلاین : 5,190