اگر بخواهیم از ماندگارترین سریال های دهه 80 نام ببریم باید به سریال هایی چون زیر آسمان شهر ، شب دهم ، پاورچین ، شب های برره ، خانه به دوش ، متهم گریخت ، زیر تیغ ، اغما ، یوسف پیامبر و مختارنامه اشاره کنیم.

فریبا نادری بازیگر سریال ستایش شب گذشته مهمان ویژه برنامه عیدانه فرمول یک شد و پای گفتگو با علی ضیا نشست.

پیش از این حضور پریناز ایزدیار در سریال جیران قطعی شده بود و رعنا آزادی ور همبازی پریناز ایزدیار در این سریال حسن فتحی شد.

این روزها تب حضور سریال ها در نمایش خانگی حسابی داغ است و به بهانه استقبال مردم از این سریال ها مروری بر جدیدترین های نمایش خانگی داشته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

احسان علیخانی مجری جوانی که با برنامه ماه عسل شناخته میشد بعد از چیزی حدود 10 سال ساخت ماه عسل را کنار گذاشت و با عصر جدید و یک مسابقه استعدادیابی به تلویزیون بازگشت.

سریال های نوستالژیک زیادی وجود دارد که بسیاری از بچه های دیروز با آنها خاطره دارند.در این از بخش فرهنگ و هنر ایرناک مروری بر ماندگارترین و نوستالژیک ترین سریال های تلویزیون در دهه 70 داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

به بهانه پخش مجدد این سریال از شبکه آی فیلم مروری بر فیلم های پاشا جمالی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

سومین فصل سریال لیسانسه ها با عنوان فوق لیسانسه ها با حضور بازیگران دو فصل قبلی و بازیگران جدید روی آنتن میرود و داستانی از زندگی حبیب، مازیار و مسعود و خانواده هایشان را به تصویر میکشد.

صفحه1 از63
کاربران آنلاین : 5,140