بلوبری یکی از میوه های رنگی و متعلق به شمال آفریقا است و به دلیل طعم و مواد مغذی طرفداران زیادی دارد اگر این میوه بنفش را تا بحال نخورده اید حتما امتحان کنید زیرا با داشتن فیبر ، کالری پایین و ... برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند توصیه می شود.

براساس آنچه در این بخش از ایرناک می خوانید کاهش وزن در شب اتفاق نمیافتد ، اما عادات ساده ای وجود دارد که میتواند در چربی سوزی های شکم به شما کمک کند ، آنچه کارشناسان به تازگی بیان کرده اند.

رژیم برنج یک رژیم کم کالری و کم سدیم است که دکتر والتر کمپنر در سال 1939 ابداع کرده است . او این رژیم غذایی را برای کمک به بیماران خود در کاهش فشار خون ، بهبود عملکرد کلیه و کنترل چاقی ایجاد کرد.

پیروی از یک روال مدوام و مستمر برای پیاده روی ، اولین قدم برای بهبود سلامتی است . پیاده روی به کاهش فشار خون ، افزایش شادکامی و رهایی از استرس مشکلات خواب کمک می ‎کند .

اگر معمولا از نوشیدن چای لذت می ‎برید ، هر زمانی می ‎تواند زمان مناسبی برای نوشیدن چای سبز باشد اما با این حال اگر تمایل دارید که مزایای چای مورد نظر خود را به حداکثر برسانید و بتوانید بعد از نوشیدن آن به راحتی بخوابید.

در ادامه شما را با خواص و فواید میوه گوجی بری برای لاغری و کاهش وزن و طرز صحیح استفاده از گوجی بری برای تناسب اندام آشنا خواهیم کرد.

امروزه نسل های جوان تمایل به غذاهای مدرن دارند درحالیکه رژیم های غذایی سنتی مانند رژیم غذایی ژاپنی برای سلامت بدن مفید تر است.این رژیم شامل مقادیر زیادی ماهی و سبزیجات فصلی و همچنین پنیر سویا و جلبک دریایی می باشد.

رژیم غذایی وحشی یک استراتژی کاهش وزن است که در آن تمامی مواد غذایی در حد متعادل مصرف می ‎شوند و محدودیت غذایی در آن وجود ندارد .

صفحه1 از51
کاربران آنلاین : 6,180