چه اتفاقی می افتد اگر سریع تر از یک هفته شکمتان را صاف کنید؟ شگفت انگیز ، نه؟ این چیزی است که در این بخش از تناسب اندام ایرناک خواهید خواند.

یکی از مهم ترین فواید ماساژ کاهش وزن است که در سرتاسر دنیا از این مسئله استقبال می شود ، در این بخش از تناسب اندام ایرناک قصد داریم چند ماساژ مخصوص دفع سموم و کاهش چربی های بدن را برایتان بگوییم.

هدف از این رژیم کاهش تورم است. تنها 8000 سال پیش، غلات، نان و پاستا به عنوان بخشی از رژیم غذایی انسان نبودند. ژن های انسانی تغییرات محیطی دارند، اما این یک فرآیند آهسته است.

ورزش های کالری سوز شامل دسته ای از ورزشها هستند که بر اساس نوع فعالیت آنها بدن در مدت زمان یک ساعت میزان قابل توجهی کالری می سوزاند. در این بخش از ایرناک بهترین ورزشها برای سوزاندن کالری را به شما معرفی خواهیم کرد.

در این بخش از تناسب اندام ایرناک ، شما را با دلایلی که سبب لاغری از نظر طب سنتی می شوند و درمان لاغری با توصیه های طب سنتی آشنا می کنیم .

اگر شما هم از آن دسته از کسانی هستید که در مورد وزن و اندام خود نگرانی دارید، در این قسمت از تناسب اندام ایرناک ما را همراهی کنید. در این مطلب متوجه خواهید شد که چه ورزش هایی می تواند برای شما مفید واقع شود.

وقتی افراد از چاقی رنج می برند خطر ابتلا به خستگی ، فشار خون، کلسترول بالا و بیماری قلبی و عصبی هم افزایش میابد. علت بسیاری از این چاقی ها می تواند نداشتن رژیم درست، ورزش نکردن، پرخوری، اختلالات هورمونی ، وراثت و... باشد.

هنگام گرسنگی چه بخوریم که چاق نشویم؟ بهترین خوراکی ها برای جلوگیری از ضعف در دوران رژیم چیست؟با ایرناک همراه باشید تا پاسخ سوالاتتان را بیابید.

صفحه1 از50
کاربران آنلاین : 5,140