اخیرا شرکتی به نام " RoboSea " از ربات زیردریایی جالبی رونمایی کرد که قطعا تماشای آن می تواند باعث شوکه شدن شما شود.

متفاوت ترین ربات زیردریایی که تا به حال دیده اید!

یکی از مهم ترین اتفاقاتی که در دنیای امروزه نسبت به نسل گذشته می توان درک کرد، پیشرفت چشمگیر انسان ها در صنعت های گوناگونی است که این پیشرفت در طول زمان توانسته است به بیشترین میزان خود برسد.ربات عجیب زیر دریایی شبیه کوسه! + تصاویر در ایرناک ربات عجیب زیر دریایی شبیه کوسه! + تصاویر در ایرناک

برای مثال در چند دهه گذشته وسیله ای به نام اسمارت فون ها وجود نداشت و هر شخصی توانایی این را نداشت که بتواند از منطقه سکونت خود با شخص دیگری در نقطه دیگری از کره زمین مکالمه داشته باشد. اما امروزه تنها با روشن کردن دیتای گوشی می توان به تمام دنیا دسترسی پیدا کنیم.

عجیب ترین ربات زیردریایی!

اما اخیرا شرکتی به نام " RoboSea " از ربات زیردریایی جالبی رونمایی کرد که قطعا تماشای آن می تواند باعث شوکه شدن شما شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

شرکت " RoboSea " اخیرا از ربات کوسه ای رونمایی کرد که این ربات با قرار گرفتن در آب می تواند دقیقا همانند یک کوسه حرکت کند که تنها با دوساعت شارژ می تواند مسافت 300 متری را طی کند.

عجیب ترین رباتی که تاکنون دیده اید

این ربات بیشتر برای کارهای تحقیقاتی و علمی و کنکاش در اعماق دریا ساخته شده است که می تواند در گسترش علم و آگاهی انسان از اعماق کره زمین موثر و تاثیرگذار باشد. با این وجود این ربات می تواند زمینه ای برای ساخت زیردریایی های مدرن و با طراحی های مختلفی در سطح جهان شود که نشان دهنده آینده ای مدرن برای انسان در بخش های مختلف باشد.

ویژگی های ربات کوسه زیردریایی

از مهم ترین ویژگی های این ربات کوسه می توان به میزان بسیار کم نویز تولید شده آن اشاره نمود که قطعا می تواند یکی از برترین و مهم ترین نقاط مثبت این ربات باشد.

همچنین یکی دیگر از ویژگی های این ربات، شناسایی اجسام و موانع تخریب کننده آن است که در حین نزدیک شدن به آن از سرعت خود می کاهد و مسیرش را تغییر می دهد تا آسیب نبیند.

بازدید : 2,628 بار
ربات عجیب زیر دریایی شبیه کوسه! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,250