تبدیل یک ویدیو یوتیوب به یک فایل MP3 یکی از راههای ساده برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شما به صورت بهینه و سریع است. برای این کار راههای متفاوتی وجود دارد.

آموزش تصویری تبدیل فیلم های یوتیوب به MP3

تبدیل یک ویدیو یوتیوب به یک فایل MP3 یکی از راههای ساده برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شما به صورت بهینه و سریع است. برای این کار راههای متفاوتی وجود دارد. اولین روش استفاده از وب سایت هایی که برای انجام این کار طراحی شده و نیاز به دانلود و استفاده از هیچ گونه نرم افزاری نیست. استفاده از نرم افزار یا افزونه ها برای کسانی که دانلود کردن اهمیتی ندارد. توجه داشته باشید که هر سه روش می توانند MP3 هایی با کیفیت مشابه برای دانلود تولید کنند و این فقط بستگی به سلیقه شما دارد.روش تبدیل فیلم های یوتیوب به MP3 + آموزش تصویری در ایرناکروش تبدیل فیلم های یوتیوب به MP3 + آموزش تصویری در ایرناک

 

تبدیل فیلم های یوتیوب با استفاده از وب سایت

1 - به وب سایت یوتیوب بروید و ویدیویی را که می خواهید به MP3 تبدیل شود را انتخاب کنید.

 

چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم

 

2 - ویدیو را پخش کنید تا از درست بودن لینک آن در قسمت نوار آدرس ( Browser ) مطمئن شوید.

3 - سپس لینک را از قسمت نوار آدرس ( Browser ) کپی کنید. می توانید با هایلات کردن لینک و زدن دکمه های ctrl+c آن را کپی کنید.

 

 

4 - وب سایت تبدیل ویدیو یوتیوب به MP3 را پیدا کنید. برای اینکار یه صفحه جدید باز کنید و ” تبدیل ویدیو یوتیوب به MP3″ را در موتور جستجو بنویسید و یک وب سایت رایگان برای انجام اینکار انتخاب کنید.

 

چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم

 

5 - لینکی را که از قسمت نوار آدرس کپی کردید را در محل مناسبی از سایت که مشخص شده است قرار دهید. برای انجام اینکار در محل مشخص شده راست کلید کنید و گزینه “paste”را انتخاب کنید و یا با استفاده از دکمه ترکیبی ” ctrl+v “. سپس روی تبدیل یا convert کلیک کنید تا فایل ویدیویی شما تبدیل شود.

  • منتظر شوید تا تبدیل انجام شود.
  • بعد از مشاهده لینک ، بر روی MP3″ دانلود” کلید کنید.

 

 

تبدیل با استفاده از افزونه مرورگر

1 - با توجه به نوع مرورگر خود ( فایرفاکس ، کروم ، … ) “افزونه تبدیل ویدیو یوتیوب به MP3” را دانلود کرده و برروی مرورگر خود نصب کنید.

 

 

2 - به وب سایت یوتیوب بروید و ویدیویی را که می خواهید به MP3 تبدیل شود را انتخاب کنید. باید دکمه ای در بالا یا پایین تصویر مشاهده کنید.

اگر مشکلی در پیداکردن دکمه و عملکرد افزونه دارید به سایتی که افزونه را دانلود کردید بروید و دستورالعمل افزونه را مطالعه کنید.

 

تبدیل با استفاده از نرم افزار

1 - “نرم افزار تبدیل ویدیو یوتیوب به MP3” را در موتور جستجو بنویسید و یک نرم افزار تبدیل ، دانلود کنید. بعد از دانلود برنامه را نصب و اجرا کنید.

 

چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم

 

2 - به وب سایت یوتیوب بروید و ویدیویی را که می خواهید به MP3 تبدیل شود را انتخاب کنید سپس لینک را از قسمت نوار آدرس (Browser) کپی کنید.

3 - بعد از کپی کردن آدرس ، به برنامه ایی که دانلود کرده اید باز گردید و باید یک بخش داشته باشد که بتواند آدرس کپی شده را در آن پیست کنید. حال نوع فرمتی را که می خواهید تبدیل کنید را انتخاب کرده و سپس روی کانور کلیک کنید تا فایل شما تبدیل شود.

 

روش تبدیل فیلم های یوتیوب به MP3 + آموزش تصویری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 11,120