به تازگی یکی از منابع ژاپنی گزارشی از آیفون های سال 2018 اپل منتشر کرده است که فاش کننده برخی اطلاعات این سه گوشی است.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که از خرید آیفون X خودداری می کنید به این امید که گوشی های سال آینده این شرکت حاشیه سیاه رنگ بالای آن از سری آیفون حذف شود ، باید به شما بگوییم که بر اساس گزارش های اخیر این حاشیه سیاه رنگ که «notch» نام دارد و برای اولین بار در گوشی آیفونX به کار رفته است در محصولات سال 2018 اپل نیز استفاده خواهد شد و سال 2018 آیفون های اپل با ناچ عرضه خواهند شد!آیفون های سال 2018 اپل دارای «notch» خواهند بود در ایرناکآیفون های سال 2018 اپل دارای «notch» خواهند بود در ایرناک

بر اساس گزارشی که یک پایگاه خبری ژاپنی منتشر کرده است ، گوشی های آیفون 2018 اپل شامل سه نسخه می شوند که علاوه بر داشتند ناچ؛ یکی از آنها به صفحه نمایش LCD و دو نسخه دیگر به صفحه نمایش OLED مجهز خواهند بود.

گفتنی است؛ احتمالا قیمت نسخه LCD به طور تقریبی بین 650 تا 900 دلار ( 2 میلیون و 600 تا 3 میلیون 600 هزار تومان ) قیمت داشته باشد.

از دو نسخه باقی ما نده که هر دو مجهز به صفحه نمایش OLED هستند ، یکی از صفحه نمایش 5.8 اینچی خواهد داشت که نسل بعد آیفونX در نظر گرفته شده است؛ نسخه دیگر نیز دارای صفحه نمایش بسیار بزرگ 6.5 اینچی خواهد بود.


yjc

آیفون های سال 2018 اپل دارای «notch» خواهند بود
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,810