ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک شما را با زشت ترین مدل گوشی ها در جهان آشنا سازیم تا با نسل های قدیم گوشی های هوشمند امروزه بیشتر و بهتر آشنا شوید. همراه ما باشید.

رونمای از زشت ترین مدل گوشی های دنیا

یکی از وسایلی که در دنیای مدرن و امروزه به شدت در معرض استفاده و همچنین پیشرفت چشمگیر می باشد، گوشی های هوشمند می باشند که برای رسیدن به رتبه و جایگاه الان خود مسیر بسیار طولانی و طویلی را پیموده اند تا بتوانند نظر طرفداران خود را به خود جلب نمایند.زشت ترین گوشی های تاریخ جهان + تصاویر در ایرناک زشت ترین گوشی های تاریخ جهان + تصاویر در ایرناک

اما بطور کلی گوشی ها که امروزه بسیار پیشرفت کرده اند و می توان حتی با آنها سخن گفت و حتی به آنها دستور داد، در گذشته چهره بسیار متفاوت تری داشتند که شاید بیشتر به دلیل عجیب و زشت بودن طراحی شان به فروش می رفتند و در زمان حال دیگر شاید به تلفن های همراه نسل اول توجه زیادی نشود و کسی حاضر به استفاده از آنها نباشد.

با این وجود حتی فکر کردن استفاده از گوشی های قدیمی در دنیای الکترونیکی امروزه می تواند بسیار دردناک باشد، چرا که تمام اطلاعات ما درون اسمارت فونمان ثبت شده اند و شاید از تمام آنها به میزان 5% هم حضور ذهن نداشته باشیم.

به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک شما را با زشت ترین مدل گوشی ها در جهان آشنا سازیم تا با نسل های قدیم گوشی های هوشمند امروزه بیشتر و بهتر آشنا شوید. همراه ما باشید.

1- گوشی زیمنس زلیبری 6

زشت ترین گوشی های جهان

2- موتورولا استارتک رینبو

زشت ترین مدل گوشی موتورولا

3- توشیبا G450

زشت ترین مدل گوشی جهان

4- تلفن مچی F88

زشت ترین گوشی دستی

5- گلدویش لی میلیون

زشت ترین گوشی جهان

6- بنگ و اولوفسن سرن

گوشی های زشت تاریخ

7- موتورولا V100

زشت ترین گوشی های تاریخ

8- نوکیا 7280

ایده های زشت طراحی گوشی

9- سیرا وایرلس وگ پروفشنال

زشت ترین مدل های گوشی

10- گوشی زیمنس زلیبری 2

طراحی صابونی گوشی

بازدید : 1,968 بار
زشت ترین گوشی های تاریخ جهان + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,900