در حین استفاده از این مرورگر می توانید همانند برخی مرورگرهای محبوب جهانی از قابلیت سفارشی سازی نیز لذت ببرید و این در حالی است که شما در جستجوهای روزمره خود امنیت بالایی دارید و این واقعا خارق العاده می باشد.

مزایا و دانلود جدیدترین مرورگر فایرفاکس برای اندروید

مرورگر فایرفاکس در میان مرورگرهای دیگری که برای سیستم عامل های مختلف طراحی و عرضه شده اند ، یکی از محبوب ترین و اصلی ترین مرورگرها با میزان امنیت بالایی است که دارای کاربران بسیار زیادی در سطح جهان می باشد. اما این مرورگر برای سیستم عامل های مختلف از جمله اندروید نیز عرضه شده است که تمام کاربران گوشی های اندرویدی می توانند از آن استفاده کنند.مزایا و دانلود جدیدترین مرورگر فایرفاکس برای اندروید در ایرناک مزایا و دانلود جدیدترین مرورگر فایرفاکس برای اندروید در ایرناک

لازم به ذکر است که روزانه هزاران ردیاب آنلاین به دنبال شما هستند که این می تواند از جهت دسترسی های داده شده شما به برنامه های داخلی گوشی شما باشد و یا می تواند از جهت های مختلفی صورت گیرد که در هر لحظه شما را ردیابی می کنند. مرورگر فایرفاکس بطور پیش فرض در مقابل بیش از 2000 عدد از این ردیاب ها ایستادگی می کند و تمام آنها را مسدود می نماید.

در حین استفاده از این مرورگر می توانید همانند برخی مرورگرهای محبوب جهانی از قابلیت سفارشی سازی نیز لذت ببرید و این در حالی است که شما در جستجوهای روزمره خود امنیت بالایی دارید و این واقعا خارق العاده می باشد.

فایرفاکس مرورگری سریع ، خصوصی و امن

این روزها مرورگر فایرفاکس سریع تر از همیشه است و با نصب آن یک مرورگر قدرتمند را در گوشی یا دیوایس دلخواه خود نصب خواهید کرد که از حریم خصوصی شما به بهترین شیوه ممکن محافظت می کند. با این وجود قاطعانه می توان گفت که مرورگر فایرفاکس یکی دیگر از مرورگرهایی می باشد که می تواند حافظ تمام اطلاعات کاربری و پسوردهای شما نیز باشد و این به لطف طراحی هوشمندانه موزیلا فایرفاکس می باشد.

حفاظت از ردیابی پیشرفته و کنترل حریم خصوصی

زمانیکه شما با استفاده از اینترنت از مرورگر فایرفاکس اقدام به استفاده می کنید ، هیچ یک از اطلاعات شما توسط افراد و سایت های مخرب قابل ردیابی نیست و آنها نمی توانند به هیچ کدامیک از اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند. همچنین این مرورگر نیز همانند کروم دارای قابلیت جستجوی بدون کش و محافظت شده ای نیز می باشد که می توانید در آن با خیالی راحت اقدام به جستجو کنید و به هیچ وجه ردیابی نخواهید شد.

اطلاعات شما تنها برای شما هستند!

همان گونه که تا این قسمت با قابلیت های مرورگر فایرفاکس آشنا شدید ، می دانید که این مرورگر یکی از امن ترین مرورگرها برای جستجو و وب گردی می باشد که اطلاعات شما تنها برای خودتان خواهند بود و هیچ فرد سودجویی نمی تواند به آنها دسترسی پیدا کند. از این رو از هر نقطه در دنیا شما اگر اقدام به جستجو کنید ، اطلاعات شما ایمن خواهند بود و گرچه رمزهای مختلفی را در آن ذخیره کرده باشید!

همچنین شما نیز می توانید با دیوایس های مختلف اقدام به استفاده از مرورگر فایرفاکس کنید و تنها مختص یک یا دو سیستم عامل نیست! به همین دلیل شما می توانید در هر دستگاه با وارد کردن اطلاعات جیمیل خود اقدام به استفاده از این مرورگر قدرتمند و ایمن کنید.

جستجو هوشمند و حریم خصوصی

در مرورگر فایرفاکس نیز اگر شما اقدام به جستجو کنید ، میلیون ها جستجو که در موتور جستجو گوگل شده اند ، بررسی می شوند تا نتایج بهتر و سریعتری به شما داده شود و از این رو قابلیت پیشنهاد در جستجو در چند صدم ثانیه برای شما در جستجو با مرورگر فایرفاکس داده خواهد شد. همچنین در صفحه اصلی و هوم می توانید به میانبرهای مختلفی که بیشتر صفحات مجازی و محبوب هستند دسترسی خواهید داشت که دیگر حتی نیازی به جستجو آنها ندارید!

قابلیت های موزیلا فایرفاکس در اندروید

مرورگر فایرفاکس برای اندروید

در مقابل حریم خصوصی این مرورگر همه کاره و ایمن در طول زمان تقویت و به روز شده است که می توانید با استفاده از آن هیچ ردیابی نمی تواند فعالیت های شما را بررسی کند.

اشتراک گذاری سریع مرورگر فایرفاکس

استراگذاری سریع در مرورگر فایرفاکس

مرورگر فایرفاکس برای اندروید

اگر شما از این مرورگر برای جستجوهای روزانه خود استفاده می کنید ، لازم به ذکر است که می توانید بسیار ساده و آسان اقدام به اشتراک گذاری لینک ها یا پیوندها با دوستان خود کنید که این در هر صفحه اینترنتی همانند واتساپ ، توئیتر ، اینستاگرام ، اسکایپ و... امکان پذیر است که می تواند در سرعت العمل شما موثر واقع شود.

دانلود جدیدترین نسخه فایرفاکس برای اندروید

بازدید : 219 بار
مزایا و دانلود جدیدترین مرورگر فایرفاکس برای اندروید
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,120