اگر شما می خواهید پسورد فراموش شده آیفون یا آیپد خود را بازیابی کنید، حتما این مقاله را بخوانید.

برای خیلی ها پیش آمده که روی دستگاه آیفون یا آیپد و آیپاد خود رمز گذاشته اند ، ولی الان آن را به یاد نمی آورند. روش هایی وجود دارد که ما به شما آنها را آموزش میدهیم ، ولی متاسفانه این کارها ، همه اطلاعات شما پاک خواهد شد و علت آن هم افزایش امنیت دستگاه شما می باشد. ( روش اول باعث پاک شدن اطلاعات شما نمی شود ). اگر شما می خواهید پسورد فراموش شده آیفون یا آیپد خود را بازیابی کنید ، حتما این مقاله را بخوانید.مشکل فراموش کردن پسورد آیفون + آموزش تصویری در ایرناکمشکل فراموش کردن پسورد آیفون + آموزش تصویری در ایرناک

 

استفاده از iTunes

دستگاه ios خود را با کابل به کامپیوتر وصل کنید. اگر شما قبلا گوشی یا تبلت خود را با کامپیوتر همگام سازی کرده باشید ، می توانید پسورد خود را بدون از دست دادن اطلاعات بازیابی کنید.

ریست کردن پسورد آیفون

 

صبر کنید تا برنامه iTunes از دستگاه شما بک آپ بگیرد. پس از وصل کردن آیفون خود iTunes اجرا می شود و در بالای صفحه ، سمت راست نشان می دهد که دارد از آیفون شما بک آپ می گیرد.

اگر عملیات بک آپ به صورت اتوماتیک انجام نشد ، روی عکس دستگاه خود راست کلیک کنید و روی “Sync” کلیک کنید.

ریست کردن پسورد آیفون

 

روی “Restore iPhone/iPad/iPod..” کلیک کنید. صبر کنید تا عملیات ریستور کردن به پایان برسد. این کار همانند ریست فکتوری می باشد.

چگونه پسورد فراموش شده ios را ریست کنیم

 

پس از انجام مرحله سوم ، یک سوال از شما می باشد که دارای دو گزینه است. گزینه اول به کلی اطلاعات شما را پاک می کند و گزینه دوم “Restore from iTunes backup” براساس بک آپ ، گوشی شما را ریستور می کند. که شما اگر بک آپ دارید ، گزینه “Restore from iTunes backup” را انتخاب کنید.

فراموش کردن پسورد

 

صبر کنید تا بک آپ لود شود. شما باید صبر کنید تا نرم افزار کارش را تمام کند. در آخر کابل گوشی را کشیده و گوشی یا تبلت خود را روشن کنید و اگر دوست داشتید ، برای امنیت بیشتر ، روی آن رمز بگذارید.

چگونه پسورد فراموش شده ios را ریست کنیم


ریست کردن آیفون از طریق ریکاوری

اول از همه دستگاه خود را خاموش کنید. سپس یک سر کابل را به کامپیوتر وصل کنید و آن سر که به دستگاه آی او اس وصل می شود را آزاد بزارید ( وصل نکنید )

دقت کنید این روش تمامی اطلاعات شما را پاک خواهد کرد.

ریست پسورد آیپد

 

در این مرحله نرم افزار iTunes را اجرا کنید.

چگونه پسورد فراموش شده ios را ریست کنیم

 

در اینجا باید دست خود را روی دکمه هوم نگه دارید و سپس کابل را به گوشی وصل کنید و همینجوری دست خود را روی هوم نگه دارید.

دست خود را اینقدر نگه دارد تا در نرم افزار آیتونز یک پنجره پاپ آپ ظاهر شود که شامل متن شما در حال Recovery Mode می باشد. سپس دست خود را از روی هوم بردارید.

چگونه پسورد فراموش شده ios را ریست کنیم

 

پنجره ایی که باز شده را با کلیک بروی OK ببندید. حال روی تب Summary در آیتونز کلیک کنید و روی دکمه Restore کلیک کنید.

چگونه پسورد فراموش شده ios را ریست کنیم

مشکل فراموش کردن پسورد آیفون + آموزش تصویری
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,570