در ادامه می خواهیم بگوییم که چگونه می توانید برنامه یا بازی ویروسی موجود در دیوایس اندرویدی خود را پیدا کنید و آن را پاک کنید.

اگر شما برنامه های خود را از گوگل پلی دانلود می کنید که جای نگرانی برای ویروسی بودن برنامه های اندروید وجود ندارد. اما اگر شما از سایت های دیگر برنامه و یا بازی دانلود می کنید شاید برخی از آنها داری ویروس باشد. در ادامه می خواهیم بگوییم که چگونه می توانید برنامه یا بازی ویروسی موجود در دیوایس اندرویدی خود را پیدا کنید و آن را پاک کنید.آموزش اسکن دیوایس اندرویدی با Lookout در ایرناک آموزش اسکن دیوایس اندرویدی با Lookout در ایرناک

 

غیرفعال کردن Unknown sources

1 - در سیستم عامل اندروید ۲٫۲ تا ۳٫۰ به مسیر Settings > Applications رفته و تیک “Unknown sources” را بردارید. در سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر به مسیر Settings > Security بروید.

2 - سپس روی گزینه “Device Administration” بزنید. باید در صفحه باز شده عبارت “Unknown sources” را ببنید و اگر فعال می باشد آن را غیر فعال کنید.

 

آموزش اسکن دیوایس اندرویدی با Lookout در ایرناک

 

اسکن برنامه های اندروید با Lookout

1 - برنامه گوگل پلی را اجرا کنید زیرا یکی از بهترین مرجع دانلود برنامه و بازی می باشد که داری آنتی ویروس حرفه ای است، که کارش اسکن تمامی برنامه ها می باشد.

2 - در سرچ گوگل پلی عبارت Lookout نوشته و سپس مانند تصویر زیر روی آنتی ویروس مورد نظر کلیک کنید. برنامه را دانلود و نصب کنید.

 

آموزش اسکن دیوایس اندرویدی با Lookout در ایرناک

 

3 - برنامه را اجرا کنید و از منو گزینه “Security” را انتخاب کنید. در صفحه باز شده روی “Scan now” کلیک کنید و صبر کنید برنامه کل گوشی شما رو اسکن کنید.

اگر دیوایس اندرویدی شما پاک بود که برنامه رو میبنید ولی اگر ویروسی در گوشی اندرویدی شما پیدا کرد خود برنامه به شما می گویید که مشکل کجاس و در خود برنامه Lookout می توانید اپلیکیشن مورد نظر را پاک کنید.

 

آموزش اسکن دیوایس اندرویدی با Lookout در ایرناک


چگونگی

بازدید : 3,640 بار
آموزش اسکن دیوایس اندرویدی با Lookout
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,930