در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی ایرناک ما قصد داریم شما را با روش ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل آشنا سازیم. همراه ما باشید.

آموزش تصویری ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل

کمپانی یاهو در گذشته نه چندان دور یکی از محبوب ترین موتورهای جستجو در سطح جهان بود که دارای کاربران بسیار زیادی بود که در آن زمان مودم های بی سیم و اینترنت نسل جدید وجود نداشت و باید با دردسرها و مشکلات بسیار زیادی به اینترنت متصل می شدیم! لازم به ذکر است که شرکت یاهو برای اولین بار در سال 1995 میلادی تاسیس شد که این روزها متاسفانه به دلیل حضور گوگل محبوبیتش را کمی از دست داده است و این روزها طبق گفته ها و شنیده ها در طول ماه حدودا 700 میلیوم بازدید کننده دارد.آموزش تصویری ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل در ایرناکآموزش تصویری ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل در ایرناک

با این وجود اگر شما یک حساب کاربری یاهو دارید ، یا جدیدا به این کمپانی پیوسته اید ، شاید برای شما نحوه ارسال ایمیل «نامه الکترونیکی» از یاهو به جیمیل یک سوال باشد که آیا اصلا چنین چیزی امکان دارد یا خیر؟! پاسخ سوال شما کاملا مثبت است چرا که شما به سادگی می توانید اقدام به این کار کنید. از این رو در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی ایرناک ما قصد داریم شما را با روش ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل آشنا سازیم. همراه ما باشید.

1- اگر برنامه موبایلی یاهو را دارید ، وارد حساب کاربری خود شوید و در غیر اینصورت وارد آدرس login.yahoo.com با یک کلیک بر روی لینک آبی رنگ ، شوید و اطلاعات کاربری حساب یاهو خود را وارد نمائید.

نحوه ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل

2- اینک صفحه اولیه ای که برای شما باز شده است ، متعلق به inbox شما می باشد که پیام های دریافتی خود را می توانید مشاهده کنید. در انتهای صفحه یک قلم بنفش رنگی وجود دارد. بر روی آن کلیک کنید.

بر روی قلم مشخص شده کلیک کنید

3- پنجره ذیل برای شما باز خواهد شد. همان گونه که مشاهده می کنید ، حسابی که قصد داریم از آن ایمیل ارسال کنیم ، دارای پسوند Yahoo می باشد و ایمیل مقصد دارای پسوند gmail می باشد. سپس محتویات لازم را وارد نامه الکترونیکی خود کنید و سپس بر روی Send کلیک کنید.

اطلاعات درخواستی را وارد کنید

4- پنجره بالا برای شما فورا بسته خواهد شد و تصویر ذیل را در انتهای نمایشگر گوشی خود مشاهده خواهید کرد.

ارسال شدن ایمیل از یاهو به جیمیل

به همین سادگی شما موفق به ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل شدید.

آموزش تصویری ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,420