در این ویدئو با قابلیت ترمیم خودکار ویندوز 10 آشنا خواهید شد، اما با فرا گرفتن این آموزش کوتاه ویدئویی قادر خواهید بود که از این روش در نگارش های قدیمی تر سیستم عامل ویندوز نیز بهره بگیرید.

آموزش استفاده از قابلیت ترمیم خودکار ویندوز 10

شاید بارها سیستم شما به مشکلی برخورده باشد که مجبور به نصب مجدد ویندوز شده باشید. نصب ویندوز فرایند زمان بری است که فارغ از مراحل نصب سیستم عامل ، نصب مجدد نرم افزارهای جانبی ، درایورها و ... نیز شما را به زحمت می اندازند. اما بسیاری از اوقات نیازی به طی کردن این مراحل نیست.آموزش استفاده از قابلیت ترمیم خودکار ویندوز 10 + فیلم در ایرناک آموزش استفاده از قابلیت ترمیم خودکار ویندوز 10 + فیلم در ایرناک

ویندوز 10 و یا به طور کلی نسخه های اخیر سیستم عامل ویندوز منجمله 7 و 8.1 از یک ویژگی بسیار کاربردی تحت عنوان ترمیم خودکار بهره می برند که بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی و به سادگی قابل انجام پذیرفتن است. در این ویدئو با قابلیت ترمیم خودکار ویندوز 10 آشنا خواهید شد ، اما با فرا گرفتن این آموزش کوتاه ویدئویی قادر خواهید بود که از این روش در نگارش های قدیمی تر سیستم عامل ویندوز نیز بهره بگیرید.

فیلم آموزش استفاده از قابلیت ترمیم خودکار ویندوز 10

بازدید : 7,457 بار
آموزش استفاده از قابلیت ترمیم خودکار ویندوز 10 + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,460
بستن