برای جلوگیری از ریستارت شدن کامپیوتر و یا خاموش شدن مداوم کامپیوتر کافیست نرم افزار کم حجمی که در ادامه معرفی می شود را در مجموعه نرم افزارهای خود داشته باشید.

نرم افزاری برای جلوگیری از خاموش شدن کامپیوتر

شاید تاکنون برای شما نیز پیش آمده است که پیامکی را از اپراتور ارائه دهنده سرویس اینترنت خود دریافت می کنید که بسته شما پس از چند ساعت دیگر به پایان خواهد رسید و این ممکن است به گونه ای باشد که شما دیتای زیادی را مصرف نکرده باشید و میزان زیادی دیتا را از دست دهید. از این رو می خواهید تمام طول شب را به دانلود بپردازید ، اما متاسفانه نمی توانید ساعات زیادی را بیدار بمانید و کامپیوتر مدت کوتاهی بعد خاموش شود و نتوانید کار مدنظر خود را انجام دهید.نرم افزار جلوگیری از خاموش شدن خودکار ویندوز + دانلود don't sleep در ایرناکنرم افزار جلوگیری از خاموش شدن خودکار ویندوز + دانلود don't sleep در ایرناک

به همین دلیل در این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک شما را با روشی آسان آشنا خواهیم نمود که می توانید کامپیوتر را ساعت های طولانی در طول شب و روز روشن نگه دارید. همراه ما باشید.

روشی که ما برای حل این مشکل در نظر گرفته ایم ، استفاده از برنامه کامپیوتری " Don't Sleep " است که به کمک آن می توانید ساعت های زیادی کامپیوتر را روشن نگه دارید و به واسطه آن کارهای مهم و ضروری خود را در طول شب و روز و بدون هیچ اختلالی انجام دهید. همچنین استفاده از این برنامه کاربردی بسیار ساده است و هر کاربری می تواند از آن به سادگی استفاده نماید.

نرم افزار Dont Sleep جلوگیری از ریستارت شدن کامپیوتر

از مهم ترین ویژگی های این برنامه می توان به موارد ذیل اشاره نمود ؛

  • دسترسی سریع و بدون نصب به برنامه
  • محیط ساده و آسان
  • فعال و غیرفعال کردن برنامه تنها با یک کلیک
  • زمان بندی برنامه
  • عدم خاموش شدن مانیتور
  • پشتیبای از نسخه های مختلف ویندوز

لینک های دانلود برنامه " Don't Sleep " ؛

دانلود نسخه 64 بیتی برنامه " Don't Sleep "

دانلود نسخه 32 بیتی برنامه " Don't Sleep "

این مطلب مفید بود؟
نرم افزار جلوگیری از خاموش شدن خودکار ویندوز + دانلود don't sleep
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,700