در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک قصد داریم شما را با ابزار کاملا ساده در زمینه دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام آشنا سازیم همراه ما باشید.

آموزش دانلود آنلاین عکس و ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر و موبایل

همان گونه که مستحضر هستید ، یکی از برنامه های پرکاربرد در دنیای امروزه که تعداد کاربران آن بیش از هزاران نفر می باشد ، برنامه اینستاگرام می باشد که در آن می توانیم جویای دوستانمان شویم و شروع به لایک کردن عکس ها و تصاویر آن ها نماییم. اما شاید برای هر یک از ما رخ داده باشد که به برخی تصاویر و فیلم های اینستاگرامی علاقمند می شویم و می خواهیم آنها را دانلود و ذخیره کنیم.دانلود آنلاین عکس و ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر و گوشی در ایرناک دانلود آنلاین عکس و ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر و گوشی در ایرناک

از این رو زمانیکه حرف از دانلود عکس ها و ویدیوها در اینستاگرام می شود ، شاهد حضور برنامه های متعددی در این زمینه هستیم. اما شاید اغلب آنها پرکاربرد نباشند و با ورود و یا نصب آنها ، به نوعی بدافزار مخربی را وارد اسمارت فون و یا کامپیوتر خود می کنیم که عواقب آن بسیار سنگین و مخرب هستند و شاید منجر به پاک شدن تمام دیتاها و اطلاعات در هر دیوایس شوند.

دانلود آنلاین تصاویر و فیلم ها از اینستاگرام

دانلود آنلاین تصاویر و فیلم ها از اینستاگرام

از این رو در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک قصد داریم شما را با ابزار کاملا ساده در زمینه دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام ، در سایت "freetoolz.net " آشنا سازیم که با مراجعه به قسمت " Instagram downloader " آن می توانید URL را به راحتی درون کادر ایجاد شده آن قرار دهید و فایل دانلود عکس و فیلم مورد نظرتان را دریافت کنید. همراه ما باشید.

نحوه استفاده از ابزار Instagram downloader

1- ابتدا برای برداشتن URL پست مورد نظرتان باید بر روی 3 نقطه عمودی بفشارید و سپس پزینه Copy URL را برگزینید.

دانلود آنلاین عکس اینستاگرام

2- سپس URL پست را Copy to Clipboard نمایید و وارد صفحه " Instagram downloader " شوید. اینک باید URL را در قسمت کادر موجود قرار دهید و سپس بر روی Download کلیک نمایید تا فایل دانلود عکس و فیلم مورد نظرتان را همانند تصویر ذیل ، دریافت کنید.

دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام

از مهم ترین ویژگی های این وب سایت می توان به این موارد اشاره کرد :

  1. نیاز به نصب برنامه خاصی در دیوایس های مختلف ندارد
  2. دانلود تصاویر و فیلم ها با بیشترین کیفیت موجود
  3. دانلود عکس ها و فیلم ها اسلایدی از ایسنتاگرام تنها با یک URL

دانلود آنلاین عکس ها و فیلم ها از اینستاگرام

دانلود آسان و راحت عکس ها و فیلم ها از اینستاگرام

بازدید : 461 بار
دانلود آنلاین عکس و ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر و گوشی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,830