برخی تصاویر هستند که در اصل دارای قالب 9:16 هستند و هیچ جوره نمی توان آنرا بصورت کامل در اینستاگرام پست کنیم و اگر بخواهیم در حین پست کردن قسمت یا قسمت هایی را کات یا کراپ کنیم ، شاید حق مطلب ادا نمی شود!!

راهنمای استفاده از برنامه قرار دادن عکس کامل در اینستاگرام با InstraFitter

اینستاگرام در میان برنامه های محبوب و شناخته شده مجازی در جهان است که این روزها دارای میلیون ها کاربر می باشد و روزانه حداقل چند دقیقه ای را در آن سپری می کنند و به پست ها و استوری هایی که دوستانشان گذاشته اند ، وقت سپری می کنند. اما دنیای اینستاگرام در چند پست و استوری محدود نمی شود و روزانه میلیون ها عکس و ویدیو و استوری در آن آپلو و ثبت می شود.نرم افزار قرار دادن عکس کامل در اینستاگرام با InstraFitter + دانلود در ایرناک نرم افزار قرار دادن عکس کامل در اینستاگرام با InstraFitter + دانلود در ایرناک

با این وجود بی شک این برنامه نیز بدون مشکل نیست و شاید در محیط کاربری آن متوجه مشکل یا مشکلاتی نشوید ، اما وقتی دقیق تر می شویم طبیعتا برخی از مشکلات بسیار کوچک را درک خواهیم کرد که شاید هر یک از ما نتوانیم آنرا مورد نقد قرار دهیم. از این رو همه ما در اینستاگرام پست گذاشته ایم و می دانیم که چگونه فضای مجازی ای است و چگونه می توان با آن کار کرد.

اما برخی تصاویر هستند که در اصل دارای قالب 9:16 هستند و هیچ جوره نمی توان آنرا بصورت کامل در اینستاگرام پست کنیم و اگر بخواهیم در حین پست کردن قسمت یا قسمت هایی را کات یا کراپ کنیم ، شاید حق مطلب ادا نمی شود!! خب اگر نگرانی شما این مورد است می توانید نرم افزار instasize را که تعداد کمی هم ندارند را دانلود و استفاده کنید که برنامه هایی برای ویرایش عکس هستند. در ادامه ما به شما برنامه ویرایش عکس اینستاگرام مناسب را به شما عزیزان معرفی و آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.

دانلود نرم افزار اینستا سایز

برنامه ای که ما برای شما در نظر داریم ، برنامه InstraFitter می باشد که یکی از بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس اینستاگرام می باشد و گرچه خود برنامه اینستاگرام چنین قابلیتی را در خود دارد ، اما این برنامه قابلیتی را داراست که اینستاگرام در حال حاضر مجهز نشده است! این مشکل قرار دادن کامل تصویر در پست اینستاگرام می باشد که با استفاده از برنامه InstraFitter قابل حل می باشد.

برای استفاده از این اپ نیازی به استعداد خاصی نیست چرا که تنها باید از طریق لینکی که برای شما در انتهای این مطلب از ایرناک قرار داده شده است ، اقدام به دانلود کنید و سپس وارد آن شوید و در صفحه اول باید همانند تصویر ذیل اقدام به انتخاب تصویر مورد نظر از گالری کنید؛

برش تصاویر در اینستاگرام

اینک می توانید از طریق ابزارهای انتهای صفحه ، اقدام به ویرایش عکس کنید. همان گونه که مشاهده می کنید ، تصویر بزرگی که باید در اینستاگرام کراپ می شد ، دیگر نیازی به کراپ ندارد و شما می توانید به سادگی تصویر را در این برنامه ویرایش کنید و بصورت کامل پست کنید؛

قرار دادن عکس کامل در پست اینستاگرام

برنامه InstraFitter برای اندروید

بازدید : 197 بار
نرم افزار قرار دادن عکس کامل در اینستاگرام با InstraFitter + دانلود
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,390