احمد ذوقی و ماجرای مزاحم تلفنی و ویس های احمد ذوقی و بیوگرافی احمد زوقی و ماجرای جنجالی احمد ذوقی و صدای زنانه احمد ذوقی را در ایرناک ببینید.

یک زوج مزرعه دار پس از گذشت 9 ماه تلاش و زحمت از محصولی کشاورزی بسیار خاص و غول پیکر رونمایی کردند که توانست با بازتاب فراوانی روبرو شود.

در این بخش از سرگرمی ایرناک تصویر انتخاب شده از ویدئوی گذر عمر 22 ساله خانم "یانگ" هواشناس زن چینی را مشاهده می کنید که بدون تملق باید گفت طی این سالها هیچ تغییری در چهره و جوانی او ایجاد نشده است.

این ایده ی غیرانسانی که سالیانه جان چندین زن جوان را در این کشور می گیرد این بار برای یک زن انگیزه جرم شد ، زنی که خود را مرد جازده بود تا با زنان ساده لوح ازدواج کند.

در ادامه به معرفی دختر جوانی که بعد از سن 15 سالگی به واسطه صحبت های نا امید کننده یکی از همکلاسی هایش دچار چنین مشکل روحی و روانی شد و تا در عرض چند سال به وزن خطرناکی رسید خواهیم پرداخت.

دختر جوان دانشجویی که برای پس انداز کردن پول های خود اقدام عجیبی انجام می داد، سر انجام اتفاق بدی برایش رخ داد.

تصویری مشاهده می کنید یک عکس دسته جمعی زیبا قدیمی و خاطره انگیز است 29 نفر در آن دیده می شود اما بخشی از این عکس غیر طبیعی است و اگر فرد ریز بینی باشید توجه تان را به خود جذب میکند.

دامادی که در شب عروسی عروس را طلاق داد قبل از آن تصور دیگری از عروس داشت که با به هم خوردن تصوراتش و متوجه شدن نکاتی تصمیم به طلاق گرفت.

صفحه1 از155
کاربران آنلاین : 3,790