تمام اخبار و حواشی جشنواره فیلم و موسیقی فجر

فیلم عروسی مردم با بازی نازنین بیاتی و شکیب شجره در نقش های اصلی دومین فیلم مجید توکلی است که به زودی به اکران در سینماها خواهد رسید.

امیر آقایی با نقشی متفاوت در فیلم شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت مقابل دوربین رفت و توانست برای اولین بار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کند.

فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی یکی از فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بود که در آخرین روزهای جشنواره مراحل فنی آن به پایان رسید و در جشنواره فجر به نمایش گذاشته شد.

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شب گذشته 22 بهمن ماه 98 با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی چهره های برگزیده به کار خود پایان داد.

طناز طباطبایی برای بازی در فیلم شنای پروانه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد و نازنین احمدی برای بازی موفقش در فیلم ابر بارانش گرفته سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را به خانه برد.

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشنواره 38 به امیر آقایی برای بازی در فیلم شنای پروانه رسید و پیمان معادی برای بازی در فیلم درخت گردو سیمرغ بلورین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.

 سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، با برپایی مراسم اختتامیه و معرفی برندگان سیمرغ بلورین به پایان رسید.

فیلم های زیادی برای حضور در جشنواره فجر امسال اعلام آمادگی کرده اند و بازیگران شناخته شده دنیای هنر در کنار چهره های جوانتر راهی جشنواره فجر 38 میشوند.

کاربران آنلاین : 9,620