یکی از این قدرت های کارآمد در بین حیوانات ، قدرت آرواره آنها است.قدرت آرواره های انسان برابر با 162 PSI است. حال در این قسمت از ایرناک 10 تا از حیواناتی را به شما معرفی می کنیم که قدرت آرواره آن ها بسیار بالا است.

مار مرد را بلعید ! بله درست متوجه شدید مار غول پیکر مرد جوانی را که به دلیل داشتن علاقه به این موجودات خطرناک مشهور شده است را بلعید تا یکی از عجیب ترین اتفاقات و نوعی تست را خلق کند.

زال به معنای سفید بودن یکدست است و این حیوانات به طور کل فاقد رنگدانه می باشند و معمولا هر حیوان زال از نوع اصلی خود ضعیف تر می باشد. در این قسمت از گوناگون از همه جای دنیا در ایرناک شما را با 20 حیوان زال در جهان آشنا خواهیم کرد.

اما آیا حیوانات حس ششم هم دارند ؟ یعنی می توانند از آینده به ما خبر دهند ؟ شاید این موضوع برایتان عجیب باشد اما مطالعاتی نشان می دهد که این امکان وجود دارد.

این موضوع حقیقت دارد که حیوانات توانایی خندیدن و خنداندن را دارند. در این قسمت از سرگرمی ایرناک تصاویری از خنده حیوانات و حیواناتی را به شما معرفی می کنیم که می توانند بخندند .

آواز خواندن پرندگان هنگام تخم گزاری را می توان یکی از زیباترین موسیقی ها و ویژگی ها در طبیعت دانست اما واقعا چرا پرندگان زمان زیادی را صرف تلاش برای آواز خواندن می کنند؟

بر خلاف جثه برزگ پانداهای بالغ، پانداهای تازه متولد شده بسیار کوچک هستند که شاید با دیدن آن شوکه شوید.

در مجله ایرناک برای بالا بردن سطح آگاهی خوانندگان و طبیعت دوستان و آشنایی بیشتر در مورد مقابله با حمله گرگ این مطلب را تهیه نموده ایم.

صفحه1 از27
کاربران آنلاین : 4,470