سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا برای تولد فرزندشان، شایعات زیادی را مبنی بر عدم ساخت فصل هفتم خندوانه رقم زد که توسط تهیه کننده این برنامه تکذیب شد و حالا معاون سیما در یک گفتگو خبر از پخش خندوانه جدید از نیمه دوم سال داد.

چند روز پیش خبری مبنی حذف برنامه خندوانه از کنداکتور شبکه نسیم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد و حواشی آن به دلیل سفر جنجالی رامبد جوان بسیار زیاد بود.

رامبد جوان و تیم خندوانه به همراه جناب خان چند روزی است که راهی مناطق سیل زده جنوب کشور شدند .

امید حاجیلی شب گذشته صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره حذف چند اجرایش از اختتامیه خندوانه به روز کرد و دلخوری اش را به صورت علنی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد.

اختتامیه فصل ششم خندوانه با اجرای رامبد جوان و حضور مهمانانی در بخش های مختلف برگزار شد و رامبد جوان از بازگشت خندوانه ای ها با وقفه ای طولانی خبر داد.

چهاردهمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه با حضور خانم های بازیگر و جناب خان عروسک محبوب خندوانه روی آنتن رفت و شبی متفاوت را برای مخاطبان این برنامه رقم زد.

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 9 فروردین ماه 98 با ویژه برنامه ای نوروزی ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان سمانه پاکدل و هادی کاظمی زوج بازیگر کشورمان بود.

هشتمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 7 فروردین ماه 98 ساعت 23 با حضور محمد سلوکی ، ارشا اقدسی و احسان روزبهانی و چهره های دنیای طنز روی آنتن شبکه نسیم رفت.

صفحه1 از11
کاربران آنلاین : 4,090