کورتیکواستروئید ها یا کورتون ها نوعی از دارو هستند که حاوی استروئید می باشند، استروئید نوعی هورمون است، هورمون ها گروه قدرتمندی از مواد شیمیایی هستند که طیف وسیعی از اثرات را بربدن دارند.

افراد عام عوارض برخی داروها را نمی دانند و با خوردن آن ممکن است مشکلات جدی تری را ایجاد کنند. در این بخش از سلامت ایرناک به شرایطی که مصرف ایبو پروفن خطرناک است می پردازیم.

روی علی‌رغم داشتن چنین عملکردهای حیاتی و مهمی، در بدن ذخیره نمی‌شود و باید از طریق رژیم غذایی‌تان دریافت شود.

شربت میم اورنج می تواند بعنوان دارو استفاده شود، که البته بهتر است تحت نظر پزشک باشد تا از اثرات سوء آن مثل حالت تهوع، اسهال و ... جلوگیری شود.

در اعتیاد دارویی فرد با آن که خود از عواقب مصرف دارو خبر دارد، به مصرف آن ادامه می دهد و روز به روز بر دوز مصرفی خود می افزاید، تا جایی که دیگر قادر نیست بدون آن دارو مانند قبل عملکرد بهینه در زمینه های مختلف داشته باشد.

داروهای روانگردان یک زیرشاخه توهم زا هستند و می توانند به انواع مختلف تقسیم شوند در ادامه به آشنایی با 12 نوع قرص روانگردان و عوارض هر کدام خواهیم پرداخت.

بدن به این مواد مغذی برای تولید مثل، نگهداری، رشد و تنظیم فرایندهای بدنی نیاز دارد.مولتی ویتامین ها ممکن است حاوی بسیاری از این ویتامین ها و مواد معدنی باشند، اما در اشکال مختلف و مقادیر مختلف وجود دارند.

بطری های دارو دارای رنگ های مختلف هستند که شایع ترین آنها نارنجی یا قهوه ای روشن است زیرا توانایی جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش و کاهش حساسیت به نور از طریق واکنش های فتوشیمیایی است .

صفحه1 از16
کاربران آنلاین : 3,050