پردنیزولون برای درمان بسیاری از وضعیت های التهابی مختلف مثل لوپوس ، پسوریازیس ، ورم مفاصل ، زخم روده ، اختلالات آلرژی ، اختلالات غده ای و وضعیت هایی که روی پوست ، چشم ها ، ریه ها ، معده ، سیستم عصبی تاثیر می گذارد است.

امپرازول یک بلوک‌کننده پمپ پروتون بوده و از طریق مهار سیستم آنزیمی در سطح ترشحی سلول پاریتال معده، باعث مهار ترشح اسید معده می‌شود.

ملاتونین هورمون خواب در بدن است ملاتونین همچنین به صورت مکمل غذایی در بازار وجود دارد، هرچند ارزش تغذیه ای شناخته شده ای ندارد.

لازم است دارو هایی که احتمال بروز این خطرات را افزایش می ‎دهند را بشناسید تا بتوانید از وقوع این حوادث پیشگیری کنید که در این قسمت از سلامت ایرناک به آن ها اشاره خواهیم کرد .

کورتیکواستروئید ها یا کورتون ها نوعی از دارو هستند که حاوی استروئید می باشند، استروئید نوعی هورمون است، هورمون ها گروه قدرتمندی از مواد شیمیایی هستند که طیف وسیعی از اثرات را بربدن دارند.

افراد عام عوارض برخی داروها را نمی دانند و با خوردن آن ممکن است مشکلات جدی تری را ایجاد کنند. در این بخش از سلامت ایرناک به شرایطی که مصرف ایبو پروفن خطرناک است می پردازیم.

روی علی رغم داشتن چنین عملکردهای حیاتی و مهمی، در بدن ذخیره نمی شود و باید از طریق رژیم غذایی تان دریافت شود.

شربت میم اورنج می تواند بعنوان دارو استفاده شود، که البته بهتر است تحت نظر پزشک باشد تا از اثرات سوء آن مثل حالت تهوع، اسهال و ... جلوگیری شود.

صفحه1 از16
کاربران آنلاین : 8,220