حواشی و عکسهای جدید داریوش ارجمند و همسرش

در ادامه با معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال ستایش 3 به همراه عکسها و تصاویر بازیگران این سریال با شما در ایرناک خواهیم بود.

روز بلوا ساخته جدید بهروز شعیبی است که به زودی و بعد از اتمام مراحل پیش تولید با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر همچون داریوش ارجمند و لیلا زارع جلوی دوربین میرود.

در ادامه با بیوگرافی بازیگران سریال محرمی مرضیه و تصاویر آن ، از عکس پژمان بازغی و ماه چهره خلیلی تا گوهر خیراندیش و خلاصه داستان سریال مرضیه را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 5 مرداد متولد شدند و درگذشتند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

در ادامه به معرفی بازیگران فیلم جذاب چراغهای ناتمام با بازی متفاوت مجید صالحی و خلاصه داستان و عکس بازیگران آن با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه به معرفی بازیگران و هنرمندان ایرانی که با هم نسبت فامیلی دارند در این بخش از ایرناک خواهیم پرداخت.

در ادامه با بیوگرافی کامل داریوش ارجمند بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسرش و فیلمشناسی داریوش ارجمند با شما در ایرناک خواهیم بود.

در حالی فیلمبرداری سریال ستایش 3 از نیمه گذشته که نرگس محمدی بازیگر اصلی این سریال تصاویر جدیدی از سری تازه ستایش را منتشر کرد.

کاربران آنلاین : 16,780