شرف الشمس اصطلاحی است که در قرون اخیر در ایران رواج یافته و برخی انرا سنگ انگشتری زرد رنگ و برخی دیگر دعایی منسوب به امام اول شیعیان می‌دانند.

در این مقاله ما سعی میکنیم با الفاظی ساده برای شما توضیح دهیم که شرف الشمس چه زمانی هست و نحوه محاسبه علمی آن را به شما آموزش می دهیم و این سوال را یک بار برای همیشه از ذهنتان پاک کنیم.

در ادامه این بخش از دین و مذهب ایرناک با ما همراه باشید تا تاثیر و فواید ذکر ایام هفته را بخوانید که هر کدام برای زیارت یکی از امامان معصوم می باشد امیدواریم با خواندن این دعا های تاثیر گذار ثواب خواندن آنها را کسب کنید.

 در این قسمت از دعا و ذکر در وب سایت ایرناک شما را با دعایی موثر برای باهوش شدن و تقویت هوش و حافظه فرزند شما در نوزادی آشنا خواهیم کرد.

جدای از روش های درمانی علمی که باید برای بچه ها انجام داد دعای مخصوص کودکان نیز وجود دارد که برای انواع بیماری های آنها دعای متفاتی دارد در ادامه به چندین دعا از این مجموعه اشاره می کنیم.

سوره مبارکه «همزه» را که میخوانیم جهنم را به عنوان یک حقیقت می شناسیم و بر خطر آن با بندبند وجودمان شهادت می دهیم. این سوره، زودرنجی و شکنندگی را از تو می گیرد و پاکت می کند.

افرادی که به دنبال راهی برای افزایش رزق و روزی حلال در کار و زندگیشان هستند باید در کنار تلاش و کوششی که دارند به روایات و سخنان امامان و پیامبران عمل کنند.

کارشناس علوم قرآنی درباره لزوم خواندن دعای توسل آقا امام زمان (عج) در ماه شوال توضیحاتی ارائه داد.

صفحه1 از6
کاربران آنلاین : 4,110