آلرژی فصلی در آرایش کردن خانم ها مشکل ایجاد میکند و برخی از خانم ها را مجبور میکند آرایش کردن را کنار بگذارند ، در این بخش از ایرناک به خانم هایی که آلرژی فصلی دارند میگوییم چگونه آرایش کنند تا علائم آلرژی فصلی را بپوشانند.

راهنمای کامل آرایش برای کسانی که آلرژی فصلی دارند

در فصل بهار و تابستان برخی از خانم ها به آلرژی فصلی مبتلا میشوند که قرمز شدن چشم ها ، آبریزش بینی و عطسه و... را به همراه دارد. آلرژی فصلی در آرایش کردن خانم ها مشکل ایجاد میکند و برخی از خانم ها را مجبور میکند آرایش کردن را کنار بگذارند ، در این بخش از ایرناک به خانم هایی که آلرژی فصلی دارند میگوییم چگونه آرایش کنند تا علائم آلرژی فصلی را بپوشانند.راهنمای کامل آرایش برای کسانی که آلرژی فصلی دارند در ایرناکراهنمای کامل آرایش برای کسانی که آلرژی فصلی دارند در ایرناک

با آلرژی فصلی هم میتوان آرایش کرد

با آلرژی فصلی هم میتوان آرایش کرد

لوازم آرایش ضد حساسیت

خانم هایی که آلرژی فصلی دارند لوزم آرایش شان با دیگران باید کمی فرق کند, تمام لوازم آرایش تان باید ضد حساسیت و باکیفیت باشد که برای پیدا کردن آن ها میتوانید از متخصص پوست کمک بگیرید. لوازم آرایش مخصوص چشم از جمله خط چشم و ریمل باید ضد آب باشند زیرا اگر چشم هایتان آبریزش داشت آرایش تان خراب نشود.

خط چشم سرمه ای

از آنجایی که آلرژی فصلی باعث قرمز شدن چشم ها میشود بهترین راه برای کمتر نشان دادن قرمزی چشم ها این است که از خط چشم سرمه ای به جای خط چشم مشکی استفاده کنید. خط چشم آبی التهاب و قرمزی چشم ها را کمتر نشان میدهد.

خط چشم سرمه ای و شیک

خط چشم سرمه ای و شیک

کانتور کردن صورت

یکی از علائم آلرژی فصلی پف کردن صورت است که با ترفندهای آرایش میتوان آن را مخفی کرد, کانتور کردن صورت به شما کمک میکند تا پف صورت تان را بپوشانید. باید روی گونه ها و نوک بینی را هایلایتر بزنید تا صورت تان از حالت پف کردگی خارج شود.

کانسیلر ضد حساسیت

آلرژی فصلی سیاهی زیر چشم را نیز به همراه دارد که با کانسیلر میتوانید آن را ناپدید کنید البته نه کانسیلر معمولی زیرا وضعیت را بدتر میکند بلکه با کانسیلر های چند کاره و ضد حساسیت.

راهنمای کامل آرایش برای کسانی که آلرژی فصلی دارند
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,500