خانم هایی که رنگ موی مشکی دارند و خانم هایی که رنگ موی مشکی را انتخاب میکنند باید در آرایش کردن دقت کنند و بین رنگ مو و آرایش شان هارمونی ایجاد کنند ، اگر موهایتان مشکی است در ادامه به شما میگوییم چگونه آرایش کنید.

آرایش مناسب موهای مشکی و پرکلاغی و آرایش موی مشکی عروس

رنگ موی مشکی جذاب است و بین ما ایرانی ها بسیار پرطرفدار است طوری که حتی اگر خانمی موهایش مشکی نباشد با رنگ کردن موهایش ، داشتن موهای مشکی را برای مدتی تجربه میکند. خانم هایی که رنگ موی مشکی دارند و خانم هایی که رنگ موی مشکی را انتخاب میکنند باید در آرایش کردن دقت کنند و بین رنگ مو و آرایش شان هارمونی ایجاد کنند ، اگر موهایتان مشکی است در ادامه به شما میگوییم چگونه آرایش کنید.آرایش مناسب موهای مشکی و پرکلاغی + آرایش موی مشکی عروس در ایرناکآرایش مناسب موهای مشکی و پرکلاغی + آرایش موی مشکی عروس در ایرناک

آرایش با رنگ موی مشکی

آرایش با رنگ موی مشکی

سایه چشم مناسب موهای مشکی

اگر موهای مشکی و چشم های مشکی دارید بهترین رنگ سایه چشم برای شما سایه چشم های دودی است که جذابیت چشم هایتان را چندین برابر میکنند و با رنگ موهایتان هماهنگ دارد.

رژلب مناسب موهای مشکی

خانم هایی که موهای مشکی و پوست سفیدی دارند بهترین رژلب برای آن ها در مجالس رژلب قرمز است که با رنگ پوست و موی آن ها به خوبی ست میشود اما اگر پوست تان تیره است رژلب های بنفش و شرابی برایتان مناسب است.

رژلب قرمز با موی مشکی

رژلب قرمز با موی مشکی

رژگونه مناسب موهای مشکی

رژگونه تکمیل کنند آرایش است و چهره را از بی حالی نجات میدهد ، اگر موهای تیره ای داشته باشید بهترین رژگونه برای شما رژگونه هایی به رنگ مرجانی هستند و چهره تان را زیبا تر میکنند.

مدل و رنگ ابرو مناسب موهای مشکی

با موهای مشکی ابروهای خیلی پهن و تیره مناسب نیستند ، بهتر است ابروهایتان را دو درجه روشن تر کنید و اگر ابروهایتان خیلی پهن است کمی ان ها را نازک تر کنید مطمئن باشید اینطوری زیباتر میشوید.

آرایش مناسب موهای مشکی و پرکلاغی + آرایش موی مشکی عروس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,210