آرایش کردن خانم های عینکی - makeup for glasses نیازمند رعایت نکات و ترفندهایی است که باعث میشوند چهره ای جذاب و چشم هایی فوق العاده زیبا داشته باشند.

آموزش آرایش صورت مخصوص عینکی ها

بسیاری از خانم هایی که عینکی هستند نمیدانند چطور باید آرایش کنند تا زیباتر شوند ، آرایش کردن خانم های عینکی یک سری ترفند و مراحل خاصی دارد که باعث میشود جذابیت آن ها دوبرابر شود در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی که خانم های عینکی درباره آرایش کردن باید بدانند را مشاهده میکنید که با رعایت کردن این نکات حسابی آرایش تان جذاب خواهد شد.آرایش عینکی ها | بهترین آرایش مخصوص خانمهای عینکی در ایرناک آرایش عینکی ها | بهترین آرایش مخصوص خانمهای عینکی در ایرناک

آرایش عینکی ها چگونه باید باشد؟

آرایش عینکی ها چگونه باید باشد؟

آرایش ابرو

پهن بودن و مدل ابروها تا حد زیادی به مدل و اندازه عینک بستگی دارد. اگر قاب عینکتان کوچک و باریک است و یا ابروهای نازکی دارید باید آنها را رنگ کنید تا توجه بیشتری به چشمان شما جلب شود.‏

اگر ابروهای پهن دارید و از عینک با فرم های بزرگ استفاده میکنید بهتر است ابروهایتان را خیلی‏ آرایش نکنید.

مدل ابرو مناسب عینکی ها

مدل ابرو مناسب عینکی ها

آرایش چشم

خانم های عینکی باید به آرایش چشم شان اهمیت ویژه ای بدهند تا بتوانند چشم های زیبایی پشت عینک داشته باشند ، خط چشم گربه ای بهترین گزینه برای عینکی ها است و چشمان جذابی به آن ها میدهد همچنین سایه چشم های روشن و مژه مصنوعی برای تکمیل آرایش چشم ضروری است.

مدل آرایش چشم با عینک

مدل آرایش چشم با عینک

آرایش لب

آرایش لب ربطی به عینکی بودن یا نبودن شما ندارد فقط باید اگر آرایش چشم تان ملایم است از رژلب ملایم استفاده کنید و اگر آرایش چشم هایتان غلیظ است از رژلب های پررنگ استفاده کنید.

نکات و اصول آرایش عینکی ها

  • مژه هایتان همیشه باید ریمل داشته باشند
  • ابروهای حالت دار و قوس دار برای شما مناسب اند
  • بیشتر تمرکرتان روی چشم ها باشد
  • چشم ها را با ریمل و خط چشم جذاب کنید
  • سیاهی زیر چشم ها را با کانسیلر برطرف کنید
بازدید : 5,422 بار
آرایش عینکی ها | بهترین آرایش مخصوص خانمهای عینکی
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,500