نحوه آرایش هر خانمی باید متناسب با رنگ پوست اش باشد . اگر شما جزو خانم هایی هستید که پوست سبزه و تیره ای دارید در این بخش از ایرناک به شما میگوییم چگونه آرایش کنید.

آموزش آرایش پوست سبزه و تیره

نحوه آرایش هر خانمی باید متناسب با رنگ پوست اش باشد به این صورت که آرایش کسانی که پوست سفیدی دارند با کسانی که پوست سبزه دارند فرق داشته باشد ، حال اگر شما جزو خانم هایی هستید که پوست سبزه و تیره ای دارید در این بخش از ایرناک به شما میگوییم چگونه آرایش کنید.آموزش آرایش پوست سبزه و تیره + نکات در ایرناکآموزش آرایش پوست سبزه و تیره + نکات در ایرناک

آرایش چشم پوست سبزه

بهترین رنگ سایه چشم برای خانم هایی که پوست تیره ای دارند بنفش است که رنگ سال هم هست ، همچنین رنگ طلایی انتخاب مناسبی برای سایه چشم زنان سبزه است و آن ها را در جشن ها فوق العاده زیبا میکند.

آرایش چشم با سایه طلایی

آرایش چشم با سایه طلایی

آرایش پوست سبزه

برای آرایش پوست های سبزه کرم پودرهای سفید اصلا مناسب نیستند ، بهتر است کرم پودری انتخاب کنید که سه درجه از رنگ پوست تان روشن تر باشد تا چهره ای طبیعی به شما ببخشد ، خانم های سبزه معمولا پیشانی شان نسبت به قسمت های دیگر صورت شان تیره تر است پس قبل از استفاده از کرم پودر باید کرم رنگی پایه بزنید.

میکاپ پوست سبزه و تیره

میکاپ پوست سبزه و تیره

آرایش لب پوست سبزه

رژلب های کم رنگ و ملایم را باید کنار بگذارید زیرا اینگونه رژلب ها اصلا با پوست شما هماهنگی ندارند ، چون پوست تان تیره است باید از رژلب های تیره استفاده کنید مانند رژلب های بنفش ، قرمز و شرابی و قهوه ای.

رژلب مناسب رنگ پوست سبزه

رژلب مناسب رنگ پوست سبزه

رژگونه برای پوست سبزه

شاید با شنیدن کلمه رژگونه رنگ های صورتی و قرمز به ذهنتان برسد ولی خانم هایی با پوست سبزه باید از رژگونه های تیره تر استفاده کنند مانند نارنجی ، مسی ، قهوه ای.

رژگونه مناسب برای پوست سبزه

رژگونه مناسب برای پوست سبزه

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
60%
آموزش آرایش پوست سبزه و تیره + نکات
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,180