برداشتن ابرو با بیشترین تاثیر در زیبایی چهره برای خانم ها از اهمیت ویزه ای برخوردار است، رعایت برخی نکات و ترفندها در زیباتر شدن مدل ابرو تاثیرگذار اند.

نکات مهم هنگام برداشتن ابرو

پیدا کردن بهترین مدل و قالب ابرو برای خانم ها یکی از دغدغه های مهم است ، ابرو و مدل آن تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد پس باید هنگام برداشتن ابرو ها یک سری نکات مهم و ترفندهای ضروری را بدانید و رعایت کنید تا به ابروهای ایده آل تان برسید.برداشتن ابرو به صورت حرفه ای + نکات و ترفندها در ایرناکبرداشتن ابرو به صورت حرفه ای + نکات و ترفندها در ایرناک

فرم دادن به ابروها زیبایی چشم ها را نیز تحت تاثیر قرار میدهد ، در انتخاب باریک یا پهن بودن مدل ابرو باید بدانید کدام بیشتر به صورت تان می آید. در این بخش از دنیای مد ایرناک نکات و ترفندهای خوبی برای برداشتن ابرو به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند.

ترفندهای برداشتن ابرو

ترفندهای برداشتن ابرو

نکات مهم هنگام برداشتن ابرو :

  • با یک پنبه به ابروهایتان تقویت کننده بزنید
  • ابروها را به سمت بالا شانه کرده و موهای بلند را کوتاه کنید
  • از یک موچین خوب استفاد کنید
  • با استفاده از آینه هایی با بزرگنمایی بالا میتوانید موهای ریز زیر ابرو را ببینید و بردارید
  • بهتر است ابرو به اندازه طول چشم باشد
  • بالای ابرو را زیاد برندارید
  • بعد از برداشتن ابروها پارچه ای نرم و سرد روی ابروها بگذارید

برداشتن ابرو با موچین

برداشتن ابرو با موچین

رنگ ابرو را چگونه انتخاب کنیم؟

اگر موهای تیره ای دارید رنگ ابرو باید دو درجه از رنگ مو روشن تر باشد این یک قانون است اما اگر موهایتان بلوند و روشن است ابروهایتان بهتر است دو درجه تیره تر باشند. اگر هم دوست داشته باشید میتوانید رنگ ابروهایتان را دقیقا رنگ موهایتان کنید.

انتخاب مدل ابرو

برای انتخاب مدل ابرو باید به فرم صورت تان توجه کنید و بر اساس آن مدل ابروهایتان را انتخاب کنید. برای صورت های گرد ابروهای زاویه دار انتخاب کنید و برای صورت های کشیده ابروهای بلند یعنی طول دم ابرو زیاد باشد.

انتخاب مدل ابرو مناسب فرم صورت

انتخاب مدل ابرو مناسب فرم صورت

برداشتن ابرو به صورت حرفه ای + نکات و ترفندها
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,600