طب سنتی هم توصیه های موثر بسیاری برای داشتن ابروهای پرپشت و درمان ریزش ابرو دارد. چند مورد از بهترین های درمان کم پشتی ابرو و مژه در این بخش از سلامت پوست و موی ایرناک جمع آوری شده است که توصیهمی کنیم با دقت مطالعه کنید.

روشهای خانگی و گیاهی ترمیم ابروی کم پشت

ابروهای کم پشت این روزها با این همه استرس و عادات غلط تغذیه مشکلی همه گیر شده است . هدف از ترمیم ابرو ، پرپشت شدن ابرو و رویش ابروهای ریخته است. البته که شما می دانید امروزه ریزش ابرو و مژه در زنان و مردان یکی از عوامل تخریب کننده زیبایی است.ترمیم ابروی ریخته و خیلی کم پشت + 15 نسخه خانگی در ایرناک ترمیم ابروی ریخته و خیلی کم پشت + 15 نسخه خانگی در ایرناک

برای ترمیم ابرو راه و روش های بسیاری در طب مدرن وجود دارد. طب سنتی هم توصیه های موثر بسیاری برای داشتن ابروهای پرپشت و درمان ریزش ابرو دارد. چند مورد از بهترین های درمان کم پشتی ابرو و مژه در این بخش از سلامت پوست و موی ایرناک جمع آوری شده است که توصیهمی کنیم با دقت مطالعه کنید.

نکاتی کلی برای ترمیم ابروی ریخته و کم پشت

_غذاهای سالم بخورید:

بیوتین یک ویتامین است که به رشد مو کمک می کند. شما باید تخم مرغ، آووکادو، سالمون و بادام زمینی را برای درمان طبیعی ریزش مویتان بخورید.

برای رشد ابرو چی خوبه؟

تغذیه مناسب برای رشد و حجم گرفتن ابروی کم پشت

چه کنیم ابروی کم پشتمان پرپشت شود؟

_استفاده از سرم های ابرو و مژه:

سرم ابرو محصولی برای تحریک رشد کیسه های ترشحی ابرو است. برخی از بهترین سرم حاوی پپتید هستند که باعث رشد سریع مو می شوند.

_تا حد ممکن از آرایش اجتناب کنید:

آرایش صورت زیاد می تواند باعث کاهش رشد ابرو ها شود. از زدن لوسیون و کرم ضد عفونی روی ابروهایتان اجتناب کنید.اینها کیسه های ترشحی مو را مسدود می کنند. این کار باعث می شود که روند تنفس طبیعی مو بسته شود و از رشد موی شما جلوگیری کند.

مضرات آرایش برای ابرو

بایدها و نباید های رشد مجدد ابروی کم پشت

ابروی کم پشت را چگونه پر کنیم؟

_ماساژ ابرو :

ابروها را به طور مرتب ماساژ دهید. ماساژ درمانی گردش خون در اطراف ناحیه ابرو بهبود می بخشد. اینکار باعث تامین مواد مغذی می شود.

_شانه کردن برای تحریک رشد مو:

شانه زدن مو فواید خودش را دارد و به تحریک مویرگ های خونی کمک می کند در نتیجه گردش خون و انتقال مواد غذایی و اکسیژن را به ساقه و ریشه مو افزایش می دهد.

_نوشیدن آب:

آب، برای سلامت کلی شما مفید است. به حذف تمام مواد سمی بدن شما از طریق ادرار کمک می کند. هر روز حداقل 8 تا 10 لیوان آب بنوشید. این کار باعث افزایش سیستم بدن و بهبود رشد مو می شود.

فایده آب خوردن چیست؟

تاثیر آب خوردن بر ابروی ریخته و کم پشت

_اجتناب از کندن:

کندن و واکس زیاد ابروها برای فولیکول هایشان مضر است و ممکن است دیگر رشد نکنند.

نسخه های طب سنتی برای ترمیم ابروی ریخته و کم پشت

- روغن زیتون و عسل برا ی ابروی کم پشت:

مخلوطی از یک قاشق غذا خوری روغن زیتون و چند قطره عسل پر از ویتامین است، به ویژه ویتامین E و استفاده از آن آسان است. اجازه دهید نیم ساعت بماند و با آب گرم بشورید. به یاد داشته باشید که آن را به مدت چند دقیقه برای نتایج بهتر ماساژ دهید. می توانید از این درمان روزانه استفاده کنید.

رشد سریع ابرو در یک هفته

درمان های موثر برای رشد ابروی کم پشت و ریخته شده

- درمان ابروی کم پشت با روغن جوجوبا:

گاهی اوقات کیسه های ترشحی مو به بهترین شکل ممکن تلاش می کنند که رشد کنند، اما نوعی مانع در حفرات آن ها را مسدود می کند. یکی از بهترین راه ها استفاده از روغن جوجوبا است. چند قطره از آن را روی ابروهای خود ماساژ دهید و بگذارید یک شب بماند.

- ویتامین ای برای ابروی کم پشت:

یک کپسول ویتامین ای را باز کنید و از یک برس مژه استفاده کنید تا چند قطره به ابروهایتان بزنید. این روغن باعث قطع ریزش موها می شود و کیفیت آنها را بالا می برد.

درمان ابروی ریخته شده

درمان طبیعی کم پشتی ابروی ریخته شده

- تاثیر روغن رز ماری برای ابروی کم پشت و ریخته:

مواد لازم:

 • چند قطره روغن رزماری
 • 1 قاشق غذا خوری جوجوبا یا روغن زیتون

طرز تهیه:

روغن رزماری را به روغن جوجوبا / روغن زیتون مخلوط کنید. به آرامی ابرو ها را با این معجون ماساژ دهید و بگذارید یک شب بماند. صبح صورت خود را بشویید. اینکار را هر روز و یا یک روز در میان انجام دهید.

رشد مجدد ابروهای ریخته شده

فواید روغن های گیاهی برای ابروی کم پشت

- پرپشت شدن ابروی کم پشت و ریخته با روغن اسطوخدوس:

مواد لازم:

 • چند قطره روغن اسطوخدوس
 • 1 - 2 قاشق غذا خوری روغن گیاهی (جوجوبا یا روغن زیتون)

طرز تهیه:

روغن اسطوخدوس را با روغن گیاهی مخلوط کنید. این مخلوط را به ابرو ها بزنید و ماساژ دهید. بگذارید یک شب بماند و آن را با شستشو دهنده صورت ملایم بشویید.

برای نتایج سریع تر، این کار باید روزانه انجام شود. تحقیقات نشان داده اند که اسطوخدوس به رشد مو کمک می کند.

دقت کنید: همانند تمام روغن های گیاهی، قبل از این که از روغن اسطوخودوس استفاده کنید، یک تست روی پوستتان انجام دهید.

روغن مناسب ابرو

روغنی که کم پشتی ابروی شما را رفع می کند

- برگ کاری موثر در پر شدن ابروی کم پشت:

مواد لازم:

 • چند برگ کاری
 • آب گرم

طرز تهیه:

برگ های کاری را خرد کرده و آن ها را در یک فنجان آب گرم برای چند ساعت خیس کنید. این معجون را روی ابرو های خود بمالید و بگذارید یک شب بماند. از این روش سه تا چهار بار در هفته استفاده کنید.

چه کنیم ابروی پرپشت داشته باشیم؟

ابروی کم پشت را چطور می توان درمان کرد؟

- روغن نارگیل و پوست لیمو برای پرشدن ابروی کم پشت:

مواد لازم:

 • 1 عدد لیمو
 • 3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
 • پنبه

طرز تهیه:

لیمو را پوست بکنید و پوست ها را خرد کنید. روغن نارگیل را در یک بطری شیشه ای بریزید. پوست لیمو را به روغن اضافه کنید. در بطری را بگذارید و آن را حداقل به مدت 14 روز در جایی خنک و تاریک قرار دهید.

سپس این مخلوط را با کمک یک تکه پنبه آن را به ابرو هایتان بزنید و صبح روز بعد بشورید و هر شب قبل از رفتن به رخت خواب آن را انجام دهید.

لیمو منافذ را تمیز می کند و گردش هوا را به کیسه های ترشحی مو بهبود می بخشد، در حالی که روغن نارگیل مواد مغذی مورد نیاز برای رشد مو سالم را فراهم می کند.

لیمو برای پرپشتی ابرو

تاثیر لیمو بر درمان ابروی ریخته شده و کم پشت

- پرشدن ابروی کم پشت با ترکیب روغن کنجد، آب لیمو و روغن رز ماری:

مواد لازم:

 • 2 قاشق غذا خوری روغن کنجد
 • 1/2 قاشق غذا خوری آب لیمو
 • 5 - 6 قطره روغن رزماری
 • پنبه

طرز تهیه:

همه مواد را به خوبی مخلوط کنید و از این ترکیب با استفاده از پنبه به ابرو هایتان بزنید.بعد از نیم ساعت آن را بشویید. هر روز دو بار این کار را انجام دهید. شما می توانید به راحتی این ترکیب طبیعی را در خانه آماده کنید تا رشد ابرو هایتان را افزایش دهید.

راز ابروهای پرپشت و خوب

ابروی کم پشت را چگونه با چه روش های طبیعی می توان پرپشت کرد؟

- سیر درمان قوی برای ترمیم ابروی ریخته

برای پرپشت شدن ابرو سیر یکی از بهترین روش ها و نسخه های طب سنتی است به این صورت که سیر را در روغن زیتون خرد کنید و در جای تاریک قرار دهید ، پس از یک هفته بعد از صاف کردن روغن و جدا نمودن سیر ها محلولی بدست خواهید آمد که برای رشد ابرو و به خصوص ترمیم ابروی ریخته بسیار مفید است.

بازدید : 1,726 بار
ترمیم ابروی ریخته و خیلی کم پشت + 15 نسخه خانگی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,210