تهیه ترکیبات رنگ مو کار سختی است که نیاز به مهارت و دانستن اصول خاصی دارد ما در این بخش از دنیای مد ایرناک شما را با محوه ترکیبات رنگ مو آشنا میکنیم تا به رنگ موی ایده آل تان برسید.

آنچه باید درباره ترکیب رنگ مو بدانید

بهترین راه برای خلاصی از سفیدی و یکنواختی رنگ موها این است که موهایتان را رنگ کنید تا موهایتان زیباتر شود و ظاهر جوانتری داشته باشید. تهیه ترکیبات رنگ مو کار سختی است که نیاز به مهارت و دانستن اصول خاصی دارد ما در این بخش از دنیای مد ایرناک شما را با محوه ترکیبات رنگ مو آشنا میکنیم تا به رنگ موی ایده آل تان برسید.آنچه باید درباره ترکیب رنگ مو بدانید + نکات مهم در ایرناکآنچه باید درباره ترکیب رنگ مو بدانید + نکات مهم در ایرناک

چیزهایی که درباره رنگ مو نمیدانستید

چیزهایی که درباره رنگ مو نمیدانستید

مهمترین نکته که باید به آن دقت کنید این است که میتوانید دو یا سه رنگ را با هم ترکیب کنید نه بیشتر زیرا اگر رنگ های زیادی را با هم ترکیب کنید تقریبا ثبات رنگ از بین میرود و بی نظمی ایجاد میشود.

رنگ موهای کارخانه های مختلف را نمیتوانید با هم ترکیب کنید زیرا کارخانه های مختلف تولید رنگ مو فرمول های خاصی دارند و شما نباید آن ها را با هم ترکیب کنید.

چند نوع رنگ مو داریم؟

چند نوع رنگ مو داریم؟

رنگ موها به دو دست کلی تقسیم میشوند :

  • نیمه دائم
  • وقت

رنگ موی موقت خودش به دو دسته تقسیم میشود :

  • رقیق ها
  • غلیظ ها

انواع رنگ مو موقت

انواع رنگ مو موقت

رنگ موهای موقت رقیق به صورت مایع هستند و به موها رنگ بسیار ملایمی میبخشند اما رنگ موهای موقت غلیظ رنگ تیره تری به موها میدهند. رنگ موهای رقیق به شکل اسپری مورد استفاده قرار میگیرند و بی خطر هستند. رنگ موهای غلیظ هنگام تعریق باعث رنگ دادن مو به پوست میشوند و به بالش و لباس مالیده میشوند.

همانطور که میدانید رنگ موهای موقت زیاد در برابر آب مقاوم نیستند و کافیست یکبار آن ها را بشویید کاملا پاک میشوند.

آنچه باید درباره ترکیب رنگ مو بدانید + نکات مهم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,350