در ادامه با ترفند ترمیم و تعمیر رژ لب شکسته و استفاده مجدد از رژ لب شکسته و تعمیر رژ لب شکسته و چسباندن رژ لب شکسته و ترمیم رژ لب شکسته شده و راه حل رژ لب شکسته با شما در ایرناک خواهیم بود.

ترفند ترمیم و تعمیر رژ لب شکسته

رژلب پرطرفدارترین لوازم آرایش بین خانم ها است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره و لب ها دارد ، لوازم آرایش و مخصوصا رژلب ها نیاز به نگهداری دارند اما اگر ناگهان رژلب تان افتاد و شکست یا فرزند کوچک تان باعث شکستن رژلب مورد علاقه تان شد نگران نباشید و آن را دور نیندازید در این بخش از دنیای مد ایرناک دو روش چسباندن رژلب های شکسته را به شما میگوییم که خیلی به دردتان میخورند.ترفند ترمیم و تعمیر رژ لب شکسته در ایرناکترفند ترمیم و تعمیر رژ لب شکسته در ایرناک

رژ لب شکسته را چگونه درست کنیم؟

رژ لب شکسته را چگونه درست کنیم؟

روش اول تعمیر رژ لب شکسته

آسان ترین روش تعمیر رژلب شکسته این است که شما تکه شکسته شده رژلب را چند دقیقه داخل فریزر قرار دهید و بعد از گذشت حدودا 15 دقیقه آن را از فریزر خارج کنید حالا باید لبه رژلب را فندک بگیرید و سریع داخل رژلب برده و بچسبانید سپس رژلب را به فریزر برگردانید و اجازه دهید ده دقیقه داخل فریزر بماند.

روش چسباندن رژلب شکسته

روش چسباندن رژلب شکسته

روش دوم تعمیر رژ لب شکسته

تکه شکسته شده رژلب را داخل قاشق فلزی قرار دهید و قاشق را روی شمع نگه دارید تا زمانی که رژلب کاملا آب شود ، بعد از ذوب شدن رژلب آن را داخل محفظه لنز چشم بریزید و اجازه دهید ده دقیقه داخل فریزر بماند. بعد از خارج کردن رژلب از فریزر میتوانید با قلموهای مخصوص از رژلب تان استفاده کنید.

نحوه تعمیر رژ لب شکسته

نحوه تعمیر رژ لب شکسته

ترفند ترمیم و تعمیر رژ لب شکسته
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,970