با چسب نواری طرح های فوق العاده متنوع و خلاقانه ای میتوان روی ناخن های ایجاد کرد، در بسیاری از سالن های زیبایی برای طراحی ناخن از چسب نواری استفاده میشود که نمونه ای از آن ها را در ادامه مشاهده میکنید.

آموزش طراحی ناخن با چسب نواری

شاید شما هم جزو خانم هایی باشید که برای طراحی و دیزاین ناخن هایتان به سالن های زیبایی رفته و کلی وقت و هزینه صرف میکنید اما از این به بعد میتوانید خودتان در خانه زیباترین طرح ها را روی ناخن هایتان پیاده کنید حتما با خودتان میگویید چگونه؟ در این بخش از دنیای مد ایرناک ایده های طراحی ناخن با چسب نواری را برایتان جمع آوری کرده ایم که بسیار ساده و در عین حال شیک هستند.آموزش تصویری طراحی ناخن با نوار چسب در ایرناکآموزش تصویری طراحی ناخن با نوار چسب در ایرناک

مدل طراحی ناخن با چسب نواری

مدل طراحی ناخن با چسب نواری

با چسب نواری طرح های فوق العاده متنوع و خلاقانه ای میتوان روی ناخن های ایجاد کرد ، در بسیاری از سالن های زیبایی برای طراحی ناخن از چسب نواری استفاده میشود که نمونه ای از آن ها را در ادامه مشاهده میکنید.

 آموزش طراحی ناخن با نوار چسب

آموزش طراحی ناخن با نوار چسب

با برش های نوار چسب میتوان جدیدترین طراحی ناخن ها را داشت ، کافیست کمی خلاقیت و سلیقه به خرج دهید. اینطوری دیگر لازم نیست در سالن های زیبایی کلی هزینه کنید برای طراحی ناخن.

طراحی ناخن ساده و شیک

طراحی ناخن ساده و شیک

نحوه طراحی ناخن با چسب نواری

نحوه طراحی ناخن با چسب نواری

طراحی ناخن دخترانه با نوا چسب

طراحی ناخن دخترانه با نوا چسب

طراحی ناخن ساده و جدید

طراحی ناخن ساده و جدید

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
55%
آموزش تصویری طراحی ناخن با نوار چسب
3.2
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,250