در ادامه آموزش فر کردن مو با اسپری نمک در خانه و دستورالعمل فر کردن مو با نمک و فر کردن موی کوتاه و فر کردن مو در خانه و روش هاي فر كردن مو و فر کردن مو با اسپری نمک و فر کردن مو آسان با شما در ایرناک خواهیم بود.

آموزش فر کردن مو با اسپری نمک در خانه

برای فر کردن موها لازم نیست حتما به آرایشگاه های مختلف بروید و کلی پول خرج کنید، با اسپری نمک در خانه خیلی راحت بدون هزینه موهایتان را فر کنید و لذت ببرید. روش های فر کردن مو با اسپری نمک را در ادامه ملاحظه کنید.آموزش فر کردن مو با اسپری نمک در خانه + دستورالعمل در ایرناکآموزش فر کردن مو با اسپری نمک در خانه + دستورالعمل در ایرناک

فر کردن مو با اسپری نمک در خانه

فر کردن مو با اسپری نمک در خانه

روش اول :

موها را خیس کنید و به چند بخش تقسیم کنید سپس به هر قسمت اسپری نمک بزنید، کمی سشوار روی موها بگیرید و آن ها را پیچ دهید بعد با گیره محکم شان کنید. روی موهای پیچیده سشوار بگیرید و بعد از باز کردن سنجاق ها دوباره به آن ها اسپری نمک بزنید.

روش دوم

بعدد از شستن موها آن ها را به خوبی خشک کنید، موها را به قسمت های مختلف تقسیم کنید و بعد به وسیله اتو موها را مجعد کنید و سپس اسپری نمک به موها بزنید . اگر دوست دارید موهایتان فر و پفی باشد میتوانید لا به لای آن ها کمی شامپوی خشک بزنید.

روش سوم :

به موهایتان کمی موس بزنید و سپس خشک کنید بعد از خشک شدن موها آن ها را به چند قسمت تقسیم کنید، با اتوی فر کننده موها را بپیچید. اسپری نمک به موها بزنید فقط حواستان باشد اسپری را با فاصله از مو بگیرید، روی موهایتان سشوار بگیرید و بهتر است بدانید که نباید آنها را شانه کنید.

آموزش فر کردن مو با اسپری نمک در خانه + دستورالعمل
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,620