در این بخش از دنیای مد ایرناک آموزش فر کردن مو با بیگودی را به شما میگوییم. برای فر کردن موها از موادی به نام پرمننت استفاده میشود که باعث میشود موهای پیچیده شده در بیگودی حالت فر را به خود بگیرند.

آموزش فر کردن مو با بیگودی دست ساز

امروزه خانم ها به موهای فر بسیار علاقه نشان میدهند و دوست دارند به هر روشی موهای خود را فر کنند ، یکی از روش های پرطرفدار و ساده برای فر کردن موها بیگودی است که در این بخش از دنیای مد ایرناک آموزش فر کردن مو با بیگودی را به شما میگوییم. برای فر کردن موها از موادی به نام پرمننت استفاده میشود که باعث میشود موهای پیچیده شده در بیگودی حالت فر را به خود بگیرند.آموزش مرحله ای فر کردن مو به سادگی در منزل در ایرناکآموزش مرحله ای فر کردن مو به سادگی در منزل در ایرناک

نحوه فر کردن مو در خانه

نحوه فر کردن مو در خانه

آموزش مرحله ای فر کردن مو

- لازم نیست بیگودی را از بیرون تهیه کنید خودتان در خانه میتوانید آن ها را درست کنید به این صورت که کاغذهایی حدود 40 عدد به ابعاد 9 در 9 درست کنید و آنها را به شکل لوله درست کنید طوری که مثل بیگودی شود که سایز بیگودی ها به شما بستگی دارد که فر ریز دوست داشته باشید یا فر درشت.

- حمام کنید و آب موها را بگیرید زمانی که هنوز مرطوب هستند شانه کنید و کار فر کردن موها را شروع کنید مقداری مواد نگهدارنده به موها بزنید سپس آنها را به دور بیگودی ها بپیچید ، برای اینکه بیگودی ها باز نشوند میتوانید از گیره های سیاه مو استفاده کنید.

- در صورتی که موهایتان حالت دار هستند لازم نیست به موها مواد نگه دارنده بزنید همین که موهایتان کمی مرطوب باشند کافی است.

فر کردن مو با بیگودی

فر کردن مو با بیگودی

- برای اینکه فرهای درشت تری داشته باشید باید کاغذهای بیگودی را بازتر بپیچید مورد استفاده قرار دهید.

- برای باز کردن بیگودی از روی موها باید کاغذهایی که به آن ها پیچیده اید را از سمت پایین گرفته و به طور عمودی به پایین بکشید نه به صورت افقی تا به شکل لولایی باز شود.

- بعد از باز کردن موها به آن ها روغن زیتون بزنید تا براق و زیبا شوند.

آموزش فر کردن مو سریع و راحت

آموزش فر کردن مو سریع و راحت

نکات مهم برای موهای فر

  • بعد از هر بار شستن موها نرم کننده بزنید
  • بهتر است از برس های فلزی استفاده کنید
  • شانه های دندانه ریز اصلا مناسب نیستند
  • از رنگ مو و مش و هایلایت استفاده نکنید
  • موهایتان را ماهی نیم سانت کوتاه کنید
آموزش مرحله ای فر کردن مو به سادگی در منزل
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,560