برای فر کردن مو همیشه نیاز به دستگاه های حرارتی نیست شما میتوانید با استفاده با چنگال به راحتی موهایتان را در منزل فر کنید.

فر کردن مو با چنگال چگونه است؟

شاید شما هم جزو خانم هایی باشید که به موهای فر علاقه دارید اما از فر کردن مو با بابلیس خسته شده اید ، همیشه برای فر کردن مو نیاز به دستگاه های حرارتی نیست ما در این بخش از دنیای مد ایرناک روشی متفاوت و شگفت انگیز برای فر کردن موها به شما معرفی میکنیم.چگونه موهای خود را با چنگال فر کنیم؟ + آموزش در ایرناکچگونه موهای خود را با چنگال فر کنیم؟ + آموزش در ایرناک

این بار برای فر کردن مو به یکی از وسایل آشپزخانه نیاز دارید ، شاید باورتان نشود اما به راستی با چنگال میتوان موها را هر چقدر هم که لخت باشند فر کرد.

روش فر کردن مو با چنگال

روش فر کردن مو با چنگال

آموزش فر کردن موها با چنگال

یک چنگال بردارید و از انتهای موها شروع کنید موها را درون چنگال بپیچید دقیقا مثل زمانی که ماکارونی میخورید ، بعد از پیچیدن موها درون چنگال اسپری بزنید و سشوار بکشید گرمای فلز چنگال فر زیبا و ماندگای خلق خواهد کرد.

در صورتی که موهای خیلی صافی دارید و میخواهید آن ها را فر کنید باید از قیچی مارپیچی استفاده کنید در این صورت فر موها مدت زیادی ماندگاری خواهد داشت.

فر کردن مو با چنگال

فر کردن مو با چنگال

چگونه از موهای فر نگهداری کنیم؟

  • برای جلوگیری از وز شدن موها از نرم کننده استفاده کنید زیرا موهای فر به راحتی وز میشوند.
  • روغن نارگیل از وز شدن موها جلوگیری میکند.
  • موها را بعد از حمام شانه کنید زیرا شانه کردن موهای خشک باعث وز شدن آن ها میشود.
چگونه موهای خود را با چنگال فر کنیم؟ + آموزش
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,010