برای اینکه رژ قرمز را به روشی استفاده کنید که بعد از یک ساعت روی لب ماسیده نشود و در مهمانی و مجلس زود پاک نشود باید فوت و فن های زیر را رعایت نمایید.

شاید فکر کنید رژلب قرمز زدن کار بسیار ساده ای می باشد و احتیاجی به اموزش و مهارت ندارد ولیباید بگوییم که اشتباه می کنید.فوت و فن رژلب قرمز زدن در ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن در ایرناک

در ادامه با ایرناک همراه شوید تا اصول ان را یاد بگیرید

طبق اصول گریم اگر لب های شما هم اندازه نیستند می تونید قسمت هایی را که می خواهید کوچک تر دیده شوند رنگ تیره تر و قسمت هایی که می خواهید بزرگتر دیده شوند رنگ روشن تر به کار برید.

1.ابتدا دور تا دور لب را خط لب قهوه ای قرمز تیره تر بزنید و با یک گوش پاک کن کمی ان را در لب محو کنید

2.کل لب را رژلب کالباسی جامد یا رنگی نزدیک به لب خود بزنید

3.با گوش پاک کن رژلب و خط لب را با هم ترکیب کنید

4.با خط لب قرمز نرم کل لب را بپوشانید و خط لب را هم با همان رنگ بکشید

5.بار دیگر از گوش پاک کن استفاده کنید

6.در این مرحله رژلب قرمز مایع را به کار ببرید

7.در انتهای کار رژلب جامد قرمز را بزنید


نکته مهم در استفاده از رژ لب قرمز

استفاده از رژ لب قرمز باعث می شود که دندان ها سفید تر به نظر برسند. رنگ قرمز برای رژ لب بیشتر از رنگ های دیگر به صورت شما جذابیت می دهد.

در اینجا آرایشگر هنرمندی به نام سوزان پوسینک یک سری نکات را درباره ی استفاده از رژ قرمز بیان کرده است .

 

1 - دقت در ترکیب رنگ

رنگ قرمز از سه رنگ زرد و نارنجی و آبی گرفته شده است که برای رژ قرمز پررنگ باید ترکیبی از این سه رنگ در رژ استفاده شده باشد. ولی برای قرمز معمولی و یا قرمز روشن باید ترکیبی از دو رنگ زرد و نارنجی بیشتر استفاده شود و برای رنگ آبی آن دقت شود که از آبی روشن استفاده شود. روشنی رنگ آبی باعث می شود که زردی رنگ دندان ها کمتر به نظر برسد .

چگونه می توان این تفاوت را پیدا کرد ؟

باید در هنگام خرید از پوست روی مچ دستتان استفاده کنید و رژ ها را روی آن امتحان کنید .چرا که روی مچ دست رگ ها ی آبی پیدا هستند و رنگ رژ را به خوبی می توانید تشخیص دهید.

 

2 - رنگ پوست خود را در نظر بگیرید

رژ قرمزی که بیش از حد آبی در آن باشد باعث می شود که پوست صورت را تیره نشان دهد چرا که قرمزی که آبی آن زیاد است حالت بنفش کبود می گیرد .بنابراین برای پوست های تیره توصیه می شود از قرمز روشن استفاده شود تا پوست را روشن تر نشان دهد.

 

3 - رژ لب قرمز همانند رنگ توت قرمز ( روشن )

اگر می خواهید از رژ لب قرمز روشن استفاده کنید که مانند رنگ توت قرمز باشد باید رنگ آن به آبی نزند و سفارش می شود هنگام استفاده از این رژ لبخند یادتان نرود . این رنگ رژ کاملا شیک و کلاسیک است .

 

4 - استفاده نکردن از براق کننده

نباید از رژ لب های قرمز براق و یا از براق کننده بر روی رژ قرمز استفاده کرد چرا که براق شدن لب ها روی رژ قرمز باعث می شود دندان ها کمتر سفید به نظربرسند.

 

5 - خط های دور لب و دهان

باید خط های کنار دهان و دور لب را جداگانه و به آرامی با رژ قرمز پر کرد که این کار باعث می شود که کل لب شما جلوه ی بهتری پیدا کند و زیباتر و جذاب تر نشان داده شود.

 

6 - بخش کردن رژ روی لب

با کمک انگشت دست و یا هر چیز نرم دیگری مانند یک پد نرم رژ را کاملا روی لب پخش کنید تا به خورد لبتان برود و یک حالت طبیعی به لب هایتان بدهد.

 

7 - برای رژ لب قرمز دور لب خط بکشید

بعد از اینکه روی لب هایتان لایه بردار و کرم نرم کننده زدید ، با تیره ترین رنگ مداد ، لب را به آن شکلی که می خواهید دربیاورید.

رنگ شکلاتی تیره برای این کار خیلی رنگ خوبی است.

منبع : سیمرغ

بازدید : 5,752 بار
فوت و فن رژلب قرمز زدن
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,130