اگر لبخند زیبایی ندارید نگران نباشد در این بخش از دنیای مد ایرناک شما را با رازهای آرایشی برای داشتن لبخند زیبا آشنا میکنیم . دندان های سفید، لب های برجسته و خوشرنگ را برای داشتن لبخند زیبا لازم دارید.

برای داشتن لبخند زیبا چطور آرایش کنیم؟

داشتن لب ها و لبخند زیبا در زیبایی و جذابیت چهره تاثیر شگفت انگیزی دارد و این موضوع برای خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر شما لبخند زیبایی ندارید نگران نباشد در این بخش از دنیای مد ایرناک شما را با رازهای آرایشی برای داشتن لبخند زیبا آشنا میکنیم . دندان های سفید ، لب های برجسته و خوشرنگ جزو مواردی است که برای داشتن لبخند زیبا لازم دارید.چگونه آرایش کنیم تا لبخندی زیبا داشته باشیم؟ در ایرناک چگونه آرایش کنیم تا لبخندی زیبا داشته باشیم؟ در ایرناک

رازهای آرایشی برای زیبایی لبخند

رازهای آرایشی برای زیبایی لبخند

کرم برنزه برای صورت

برای کانتورینگ صورت از کرم برنزه در قسمت های زیر استخوان گونه و پایین بینی استفاده کنید این کار باعث سفید تر دیده شدن دندان ها میشود.

رژلب قرمز

همه خانم ها رژلب قرمز دوست دارند و فرقی نمیکند پوست تان سفید باشد یا سبزه این رنگ رژلب برای همه مناسب است ، رژلب قرمز تاثیر شگفت انگیزی در سفید دیده شدن دندان ها دارد و در نهایت جذابیت خاصی به لب ها میبخشد.

راز زیبایی لب و لبخند

راز زیبایی لب و لبخند

برجسته کردن لب ها

داشتن لب هایی برجسته باعث زیباتر شدن لبخندتان هم میشود پس اگر لب های برجسته ای ندارید این مراحل را طی کنید :

آرایش لب حرفه ای

آرایش لب حرفه ای

وازلین برای دندان ها

شاید برایتان جالب باشد که وازلین خاصیت سفید کنندگی دندان ها را دارد ، به دندان هایتان وازلین بزنید تا سفید و برای شوند اینطوری وقتی لبخند میزنید دندان هایتان مانند مروارید میدرخشند.

بازدید : 4,740 بار
چگونه آرایش کنیم تا لبخندی زیبا داشته باشیم؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,790