هنگام خرید لوازم آرایش شاید مهمترین نکته توجه به تاریخ انقضای محصول باشد برای آنکه براحتی بتوانید لوازم آرایشی سالم را انتخاب کنید با ما همراه باشید.

عوارض لوازم آرایشی تاریخ گذشته

از عوارض استفاده از لوازم آرایشی تاریخ مصرف گذشته التهابات و بیماری های پوستی می باشد که در خرید و مصرف آنها باید به این تاریخ کاملا دقت کرد!نحوه خواندن تاریخ انقضا لوازم آرایشی + عوارض در ایرناکنحوه خواندن تاریخ انقضا لوازم آرایشی + عوارض در ایرناک

پس همیشه به نقاطی که ما در زیر برایتان خواهیم گفت دقت نمایید. شماره مهم روی بسته های لوازم آرایش که باید به آن دقت کنید.

روی بسته لوازم آرایش عددی وجود دارد که شاید بیشتر از 90 درصد خانم ها به آن توجه نمی کنند. با خواندن این مقاله به مهم بودن این عدد پی می برید.

اگر از محصولات آرایشی که استفاده می کنید تاریخ انقضاء آن گذشته باشد دیگر تاثیری که باید داشته باشد را ندارد و حتی ممکن است پوست تان را دچار حساسیت و التهاب نیز بکند.

به عنوان مثال اگر ریملی که استفاده می کنید تاریخ انقضاء آن ۶ ماه پس از تولید باشد اما بیشتر از ۶ ماه استفاده کنید باکتری ها را از چشم به داخل ریمل منتقل می کنید و این باکتری ها داخل ریمل رشد می کنند و دوباره به چشم ها منتقل می شوند. از طرف دیگر ریمل خشک تاریخ گذشته مژه ها را زیبا نمی کند. پس لوازم آرایشی تاریخ گذشته را دور بیندازید.

خصوصیات لوازم آرایشی سالم

همه محصولات آرایشی باید شکل یک بطری درباز به همراه یک عدد روی بسته بندی هایش داشته باشد. این علامت ممکن است روی جعبه یا روی خود محصول تعبیه شده باشد. قبل از این که جعبه لوازم آرایشی را دور بیندازید حتما به این علامت روی جعبه دقت کنید.

شمارش این عدد از زمانی شروع می شود که درب محصول را باز کرده اید نه از روزی که آن را خرید کرده اید. پس اگر محصول را خریده اید و به مدت یک ماه درب آن پلمپ مانده و باز نکرده اید این یک ماه به حساب نمی آید. از اکنون به بعد با دقت به این نشانه دیگر محصول تاریخ گذشته مصرف نخواهید کرد.

تاریخ انقضای لوازم آرایش کجا نوشته شده اند ؟

شماره روی بسته های لوازم آرایش

تاریخ انقضای لوازم آرایش کجا نوشته شده اند ؟

به تاریخ انقضای لوازم آرایش دقت کنید‎

تاریخ انقضای لوازم آرایش کجا نوشته شده اند ؟

شماره مهم روی بسته های لوازم آرایش

نحوه خواندن تاریخ انقضا لوازم آرایشی + عوارض
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,120